Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölü Fareler Görmek

Rüyada ölü fareler neye işarettir?

Rüyamda bir bahçede ölmüş iki tane gri renkte minik fareler gördüm, fare ölülerinin üzerinde kan lekesi vardı, kedi tarafından ısırılmış gibiydiler. Ama aynı rüyanın içinde o bahçede bir komşumuzla kiraz toplayıp yiyorduk, kirazlar kıpkırmızı idi, o kirazları yedikten sonra abimin hastalığının daha da arttığını benimde yememe mi söylüyordu. ( doktorlar abime kanser olduğunu söylediler ) lütfen yorumlayın.meleğim, 24, Kadın, Bekar, Öğrenci, korku ve endişelerim var.

Rüyada ölü fareler görmek tabiri

Rüyada fare ölüleri görmek insanın iç dünyasını, vicdan muhasebesini simgeler, yaptığınız bir hatadan dolayı vicdan azabı çektiğiniz anlamındadır. Rüyada ölü fare görmek yorumunda en önemli mesaj ise yapmanız gerekenleri yapıp bu vicdan azabından bir an önce kurtulup aynı şeyi tekrarlamamaktır şeklinde tabir edilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada fare görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada kan lekesi görmek rüya sahibi insanın kendisi dışındaki birileri yüzünden ortaya çıkan bazı sıkıntıların olumsuz etkisinde kaldığını işaret eder, bakınız rüyada leke görmek analizi.

Rüyada kiraz görmek dürüstlük ve doğruluk sembolüdür. Rüyada kiraz toplamak veya kiraz topladığını görmek olmasını istediğiniz bir şeye sonunda sahip olacağınıza işaret eder. Daha geniş açıklama rüyada kiraz görmek sayfasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir