Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölü Güvercin Görmek

Rüyada ölü güvercin görmek neye işaret eder?

Merhaba. Rüyamda evde beslediğim kuşları gördüm, biri beyaz güvercin ıslaktı, donmuş haldeydi, kıpırdamıyordu ve ölmüştü. Diğeri muhabbet kuşları idi, hastaydı grip olmuşlardı, 3 adet kafese koyuyordum. Muhabbet kuşları kendine gelmişti rüyanın sonunda ama güvercin ölmüştü.

Rüyada ölü güvercin görmek neye yorulur?

Rüyada ölmüş güvercin görmek, ölü güvercin, güvercin ölüsü görülmesi, karı koca arasında bir ayrılığa veya ölüm ya da aldatma nedeniyle üzüntüye işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada güvercin görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Güvercin Görmek” için bir yanıt

Rüyada güvercin ölümü görmek
Sabah vakitlerinde gördüğüm rüyada bir güvercin vardı ve bu güvercini havalandırmak için kafesinden çıkarıp uçurmak için özgür bıraktım. Bulunduğum yabancı mekanın tavanında asılı çalışıyor haldeki vantilatöre (pervane) uçan kuşum takılı kaldı. Çok korktum onu oradan kurtarmak istedim ama çaresiz gibiydim. O sırada önümden geçen kadının eteğine (annem diye hatırlıyorum) çekirge yapışmış olduğunu gördüm. Tabi rüyada araya başka şeylerde karıştı ama tam manasıyla hatırlayamıyorum. Son olarak tavanda döner halde bulunan vantilatör durdu ve takılı kalan güvercin yere düştü. Hemen yanına yaklaştım, yaralanmış ve can çekiyordu, ölmek üzereydi, kötü etkilenmiş ve üzülmüştüm. Sonra uyandım. anlamını yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir