Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölü Hayvan Görmek

Rüyada hayvan ölüsü görmek neye delalet eder?

Rüyamda çok kötü bir yerdeydim, yol kenarıydı ve yolun kenarı ölü hayvan ile doluydu, balina ölüleri sermişler, benim olduğum yerde ise önümü yola verince sağımda ölmüş timsahlar var, solumda bataklık var küçük bir yer bu bataklık ve biraz kabarcıklar çıkarıyor. Önümde ise yine öldürülmüş timsahlar var.

Ben hep bataklığa bakıyorum acaba buradan nasıl geçerim diye hep düşünüp duruyorum.Ben öyle düşünürken bir adam arabasıyla geliyor ve beni alıyor. Arabası alçak bir araba. Rengi de beyazdı sanırım. Yolda ilerliyoruz ben ona nereli olduğunu soruyorum.”Antalya”diyor. Sonrada o benim nereli olduğumu soruyor bana. Bende ”İzmir” diyorum.İngilizce bilip bilmediğimi falan soruyor.Biraz öyle gereksiz konuşuyoruz. Sonra Dikili tabelasını görüyorum orada çok büyük bir alış veriş merkezi var. Arkadaşlarımı ve tanıdığı kimi insanları görüyorum. Bir arkadaşım belirli bir saatte buluşacağımızı ve şimdi serbest olacağımızı söylüyor. Ben geziyorum tanıdığım kimi arkadaşlarım ”kim milyoner olmak ister” adlı yarışmayı izliyorlar. Bende biraz daha fazla gidiyorum ve sonrasında rüyam bitiyor.

Rüyada ölü hayvan görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölü hayvan, ölmüş hayvan cesedi görmek iç dünyanızda dışarıya kapanma, yalnız kalma isteği, insanlardan uzak durma arzunuzu ifade eder.

Rüyada hayvan ölüsü, hayvan leşi, hayvan cesedi, ölmüş hayvan, öldürülmüş hayvan, ölü hayvanlar aynı anlamları taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hayvan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Hayvan Görmek” için 6 yanıt

merabalar rüyamda sürüyle inek gördüm.bunlar ölmüş olan ineğin eti yiyiyorlardı bu ne anlama geldiğini bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim…

hayvancılıkla ticareti ile uğraşıyorum …
rüyamda hayvanlarıma bir hastalık bulaşıyor ve bazıları birden kayboluyor ölüyor bunu yorumlayabilirmisiniz???

Gerçekte oturma odamızda içinde ciklet balıkları olan bir akvaryumumuz var, az önce rüyamda su dolu akvaryumun içinde ciklet balıkları, civcivler ya da ördekler (tam hatırlayamıyorum) vardı. baktıgımda bir kaçı akvaryumdan cıkmıştı ben tekrar içerisine koymuştum, tekrar baktığımda ise içerisinden kaçıp teker teker ölmüştü bazıları. Akvaryuma gidip baktığımda ise bi kaç balıkta ölmek üzereydi. Biri de geri koymama ragmen akvaryumundan tekrar kaçtıgı için yere düştü ve ortadan ikiye ayrılmıştı bi süre yaşadıktan sonra onuda diğerlerinide mutfaga gittiğimde ölü buldum.

Rüyamda tavşan yavrularını gördüm bir sürüydü ama hepside ölmüştü, sonra araba sürmeye başladım biraz sürdüm sonra arabanın kırmızı olduğunu gördüm, mail atarsanız sevinirim.

Gerçekten şok içerisindeyim gördüğümüz rüya hemen hemen aynı bende bir yoldan geçiyorum önümü hayvan ölüleri kaplamış gidemiyorum korkuyorum sonra bir adam geliyor daha önce hiç görmediğim biri bana yardım ediyor ama sanki başka bir dünyadayız çok farklı her şey başka hayvan ölüleriyle de karşılaşıyoruz. Sonra büyük kocaman bir yere geliyoruz orada bir sürü güzel kıyafetler falan var istediğim kadar alabiliyorum ve çok mutlu oluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir