Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü İçin Dua İstemek

Rüyada ölü için dua istemek ne demek?

Rüyamda işe gitmek için evden çıkıyorum. 1 ay önce ölen babamın halasının evinin önüne doğru gelince birden karanlık oluyor. birisi bana “buralar hep böyle bu saatlerde” diyor, bende yürümeye devam ediyorum. Babamın halasının evinin önüne gelince biri bana “3 kuluvallah bir elham oku” diyor ve o apartmanın bahçesine girerek okumaya başlıyor, bende yürüyerek duayı okuyorum.

Yürüdükçe yokuşun başına geliyorum ve orada ölen akrabamızın gelinini ve bir kişiyi daha görüyorum, “bir arsa aldık buraya ev yapacağız” diyerek küçük beton zeminli arsa gösteriyorlar, bende “burası çok küçük buraya ev olmaz” diyorum. Bu arada yokuşun başına çıkınca hava biraz daha aydınlık ileriye bakıyorum ışıklı gözüküyor. Sonra bu rüyamı halama ve ölen akrabamızın torununa anlatıyorum ve torununun gözleri doluyor.
biri bana yorumlama konusunda yardımcı olursa sevinirim.

Rüyada ölü için dua istemek tabiri

Gördüğünüz rüya, küçük sorunlara sahip olduğunuz, karanlık gördüğünüz bir yaşam dönemini inanç ve çabalarınızla aşacağınızı, hedeflediğiniz mutluluk ve başarıya kavuşacağınızı net olarak simgelemektedir.

“Rüyada Ölü İçin Dua İstemek” için bir yanıt

Benim görmediğim bir babam var ama akrabalarımla görüşüyorum, rüyamda hepsi akrabalarım yengelerim kuzenlerim gelip bana “baban ölüyor, senin duan lazım” diyorlar, ben istemiyorum sonra sürpriz falan yapıyorlar, öyle kabul ediyorum. Ben biyolojik babamdan nefret ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir