Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü İnsanlar Görmek

Rüyada Ölüler Neye Delalet Eder?

Rüyamda bir marketten alışveriş yapıyorum, o sırada birden bire çok güçlü bir fırtına çıkıyor ve marketin karşısındaki caminin minaresi yıkılıyor. Rüyamda minarenin yıkılışını aynı bir ağır çekim gibi saniye saniye gördüm. Minare caminin çatışına devriliyor ve caminin çatısı da yıkılıp, aşağı çöküyor.

Caminin çatı kısmı caminin içinde namaz kılan insanların üzerine çöküyor ve bir sürü insan ölüyor. Marketteki tüm insanlarla birlikte bende koşarak caminin yanına gidiyorum, enkaz altın kalan ölü insanlar görüyorum. Çok kötü bir rüyaydı. Ben 28 yaşında bir kız çocuk annesi kadınım ve çocuğum doğduğundan beri çalışmıyorum.

Rüyada Ölü Birilerini Görmek Tabiri

Meltem merhaba. Rüyada markette alışveriş yapmak rüyayı gören kişinin bakmakla yükümlü olduğu insanların ihtiyaçlarını sağlamak için sorumluluk taşıdığını ifade eder. Bu konuda market rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir. Rüyada cami görmek çok hayırlı bir rüya olup gören insanın huzur içinde olacağına ve selamete çıkmasına delalet eder. Rüyada çok güçlü bir fırtına görmek rüyayı gören şahsın hayatının tamamen değişeceğini, bir çok yenilik olacağını belirtir. Bazı yorumcular ise kişinin hayatında bazı zor mücadele yaşanacağını, şoklarla karşılaşacağını, bir kayıp ya da felaketle karşılaşmaya yorumlamaktadır.

Rüyada minare yıkılması kişinin elinde olmayan ya da ondan kaynaklanmayan bir takım nedenlerle iletişim sıkıntıları yaşadığını veya kendini doğru ifade edemediğini gösterir. Cami çökmesi ise yukarıda yazan sorun yüzünden insanın iç dünyasında bir huzursuzluk yaşadığını ve bu nedenle selamete eremediğini anlatmaktadır.

Rüyada gördüğün ölü insanlar ise gerçek yaşamda yaşamakta olduğun bazı endişeler olduğunu anlatmakta ya da kurtarılma, yeniden doğuş veya bir takım şeylere yeniden başlamayı temsil edebilir. Lütfen rüyada ölü görmek sayfasını dikkatlice inceleyin.

“Rüyada Ölü İnsanlar Görmek” için bir yanıt

Rüyamda ailemin evindeyiz evin içinde değiliz balkondayiz annemin ablasının kızları torunları gelmiş hoş sohbet ediyoruz herkeste bi mutluluk gülüşmeler kahkahalar sıcak ve samimi davranışlar şakalaşmalar falan annem de var.gerçek hayatta ben ayrı şehirde yaşıyorum ailemden uzaktayim. Rüyamda annemin evinin arka sokaklarında bir ev kiralamisim şuanki ev arkadaşım ile. Kiraladigimiz evden tasinacakmisiz ben hoşlandığım çocuğu çağırıyorum sadece bavullarim var iki tane yalnız bir tanesini net görüyorum küçük boy bir bavul ve rengi lacivert kiraladigimiz ev müstakil ve kirası 300 lira. Biz evden taşındıktan sonra ben Bavulun birini alıp ev sahibinin evine gidiyorum anahtarı vermek için evde yok içeri girip bekliyorum balkonlarinda yanımda 9 10 yaşlarında tanımadığım bir kız çocuğu ve annem var çatılarının merdiveninden aşağıya iniyorum annem ev sahibinin evinden çıkiyor elinde bir Sürahi su ve bardak var bardak dolu ve bana içmem için uzatıyor ben alıyorum yüzümde tebessüm kalbimde mutluluk var suyu içip içmediğimi görmedim ama bir ferahlama hissettim sonrasında evin sahibinin oğlu geldi içerden annesini sordu annesinin hem babası vefat etmiş hem düğün daveti dağıtmaya gitmiş hem burukluk hem sevinç vardı kadında kadın eve geldi ben anahtarı verdim helallik falan istedim kadın hep gel aksatma bizi falan dedi ben evden ayrılmadan bavulumu hoşlandığım adam yeni evime götürüyor ve o evde hoşlandığım adamla yaşayacakmışız sonra hoşlandığım adama telefon geliyor arayan annesi ve telaşla gidiyor giderken benim eve gitmem lazım isim gücüm var diye koşarak gidiyor hoşlandığım çocuğun annesi taşınacakmış onun evini taşımaya yardım etmek için gitmiş hoşlandığım çocuğun annesi 140 150 kilo falanmis iki adam onun elbise dolaplarini nakliye arabasına taşıyor oğluna senin tasimana gerek yok sen burda dur yeter diyor. Sonrasında ben o küçük kızla gerçek hayatta ölmüş annemin akrabası olan kadın ve halamin kızı ile bir mezarlığa gidiyoruz mezarlık bastigimiz toprağın 5 6 metre altında biz yukarıdan aşağıya bakıyoruz mezarligin icindeki insanlar dışına çıkmış genç yaşta ölen 22 23 yaşlarında görünen bir kadın mezarin üstünde sağ tarafina yatmış dizlerini cenesine dayamis acılar içinde kivraniyordu kilolu orta yaşlarda kadınlar acılar içinde mezarlarin kenarlarindaydi bir adam ölmüş olan karısını mezarligin içine girmesine ikna etmeye çalışıyordu bu mezarlık şizofreni epilepsi vs gibi hastalıklardan ölmüş olan insanların oluşturduğu mezarlıkmış. gerçek hayatta ölmüş olan kadın akrabam da bu hastalıktan dolayi öldü bu kadın bu mezarlığı gösterip bak görüyor musun nasıl acı çekiyorlar onların acılarını dindirilmesi lazım diyor halamin kızı üzerine boydan boya kara çarşaf giymiş duvardan atlayarak mezarlığa gidiyoruz nasıl bir ruyadir yorumlar misiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir