Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölü Kedi Görmek

Rüyada ölü kedi görmek neye delalet eder?

Ben sara hastasıyım ve evde 3 kedim, 1 köpeğim var. Rüyamın bilinçaltından kaynaklı olarak olduğunu düşünüyorum şu anda. Ama dilim tutulup ağlayarak fırladım yataktan. Rüyamda arkadaşım değişik bir kediyi havaya fırlatıyordu Ve kedi tepsi gibi dümdüz oluyordu. Eziyet ediyorlar diye kucağıma alıyorum fakat kedi sara krizi geçiriyordu ellerimde. Nöbeti geçsin diye yere bırakıyorum. Ambulansı aramaya gidip geldiğimde kedi kara kedi oluyor. Ve bana sarılıyor iyi niyetle.

Kalktığı yerde tozlarla Arapça yazı vardı.O yazıyı görünce sanki bana bir mesajmış gibi bir his geliyor.Kara kedi elimdeyken uyanıyorum. Ve evdeki 3 kedimin teki siyah. Bir başka rüyamda da evdeki kedileri ölü gördüm, böyle rüyalar görmek görmek istemiyorum. Lütfen bir yorum bekliyorum. Bir yardım bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada ölü kedi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölü bir kedi, ölmüş kedi görmek hayatta iken fazla sevmediğiniz birinin ölüm haberini alacağınızı simgeler. Ölmüş kedinin rengi beyaz ise bu ölüm haberine çok üzüleceğinizi, beyazdan farklı bir renk ise fazla üzülmeyeceğine işaret eder.

Rüyanızda kucağınıza alarak belki de hayatını kurtarmış olduğunu kedi aslında sizin karakteristik ve duygusal özelliklerinizi simgelemekte, yaşama azminizi, hayata tutunma yeteneğinizi göstermektedir. Bu açıdan bakıldığında gördüğünüz rüyanın, sizin gerçek yaşamınızda özgürlüğüne düşkün ruh haline ve yaratıcı bir zekaya sahip olduğunuzu işaret ettiği söylenebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kedi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Kedi Görmek” için 8 yanıt

rüyamda eskı erkek arkadaşımın buz dolabını açtıgımda ölmüş kedi gördüm. parasız olduğu için kedi en malıyetsız hayvan olduğu için öldürüp dolaba koymuş daha sonra yiyecekmiş. rüyam boyleydi.

Rüyada kedi kafası kesmek
Rengini hatırlamıyorum, rüyamda nacak ile üçüncü hamlede yavru kedinin başını kestim, kedi çırpınırken ben oldugum yerden dışarı çıktım, bir süre sonra içeri şu an hatırlamadıgım biriyle içeriye geldim, kedi ölmüştü çok az olsada olay yerinde biraz kan gördüm.

rüyamda ölmüş kediyi evin içinden dışarı çıkarıyorumdum rengini falan hatırlamıyorum ..cevap bekliyorum..

ruyamde eski ölmüş kedimi gördüm ve adını bile tuttum mimi gel dedim ama ani bana saldırdı ve kalçamdan ısırarak bir parça etimi kopararak aldı ve göz önümde onu yiyordu çok korkdum ve kendimi kötü his ettdim ajaba iyimi yoksa kotümü

Rüyamda disarda besledigim kopegin sahibi benim disardaki kedilerimi kendi kedimde dahi genis kalipli bisey koyup boguyordu kediler kalkamiyordu bile sobra adami itekliyip kedilere bi yere kiralayip orda bakıyordum ikisi ölüyordu çok üzülüyordum sizce anlami nedir telaslandim aradim hic bi yerde tam anlam yok lütfen yakın zaman da soyleyin bana anlamini.

1. fasıl Demirparmaklıkların arası geniş bir alan (büyük kafes) içinde bir kedi. Ben o kafese yaklaşırken elimde ağır bir çanta. kafesteki kedi çantanın içinde yavruları olduğunu düşündüğü çantaya ulaşmak için kafesi içinde dört döner sonunda bir parmaklığın arasından çıkar ve bana saldırmasını beklerken başka yere gider sonra arkasına bakar. ben ise elimdeki çantada kedilerin yavruları mı var başka birşey mi yaşıyor mu ölmüş mü bilemiyorum. 2. fasıl eski mahallemde yolda yürümekteyim sağda solda birçok ölü kediler görülmekte cesetleri şişmiş. yola devam ederken dış kapısı açık bir binanın işyerinin önünden çıkan iri kedinin beni kovalaması benim yakalanmamak için koşmam sonra yavaş yavaş uyanış..

Rüyamda 3 tane kedi gördüm 1 tanesi yavru kedi dolabi açtığımda donmus bir vaziyette gördüm 2 tane kedi ise büyük dolabin basindan benim yanimdan gitmiyordu bunun anlamı nedir?

Enes selam, gördüğün rüya hakkında detaylı bilgiyi kedi rüya tabiri sayfasında bulabilirsin. Rüyada soğuktan donmuş birini veya bir şeyi görmek gerçek yaşamında duygu soğukluğu yaşadığınız birini temsil eder. Bilinçaltınız o kişinin donmasını arzuluyor olabilir. Cezalandırma sembolüdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir