Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Kesmek

Rüyada ölü kesmek neye çıkar?

Dün gece rüyamda korkunç şeyler gördüm, alt üst oldum, tabirini ararken sitenizi buldum ve anlamını bulamayınca size yazmaya karar verdim. Umarım yanıt verirsiniz. 2004 tarihinde ölmüş olan babamı keserek, parçalara ayırıyordum. Rüyada ölü birini kesmek neye tabir edilir? Saygılarımla teşekkürler.

Kımden: tarkan
Cınsıyetınız:erkek
Yaşınız:28
Medenı Durumunuz:bekar
Anahtar kelımeler: cinayet
Şu ankı ruh halınız: üzgün

Rüyada ölü kesmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya çok derin anlam taşımaktadır. Bu tür rüyaları yeniden görürseniz lütfen bir psikolog ile görüşmekten çekinmeyin. Rüyanız gerçek yaşamınızda bir kayıp, düşme, kaybetme durumu ( mevkisini, kariyerini, işini ya da para kaybetme gibi ) yaşadığınızı ve bunun sorumlusu olarak rahmetli babanızı gördüğünüzü simgelemektedir.

Rüyada ölü kestiğini, bir cesedi doğradığını görmek rüyadaki ölüyle birlikte açıklanır. Rüyada kesilen ölü tanıdığın biriyse gerçek hayatta yaşadığın bazı sıkıntılar, korkular ya da bir kötü durumun sebebinin o kişi olduğunu düşündüğünüzü ve bunu zihninden atamadığını gösterir. Tanımadığın birinin cesedini doğramak gerçek hayatta kişinin yaşamakta olduğu kaybetme duygusunun o kişiyi çılgınca şeyler yapmaya sürüklediğine rivayet edilir. Birinin ölmüş olduğunu ve onun cesedini kestiğini görmek ise hayatında o kişinin büyük etkisi olduğunu ve onu kaybettiğinde hayatta her şeyin biteceğini düşündüğünü temsil eder. Ölüyü kesmek ve etini yemek ise çaresiz kaldığınız bir durum olduğunu gösterir ve bundan kurtulmak için belki de akla hayale gelmeyen çözümler aradığınızı temsil eder. Bu rüya konusunda rüyada ölü görmek  rüya tabirleri sayfası ilginizi çekebilir.

“Rüyada Ölü Kesmek” için bir yanıt

Rüyamda evimizde bir ceset buluyordum ablalarım evin başka yerlerine gidiyordu. Ben abim ve annem isi mutfağa gidiyorduk abim cesedi doğruyordu olayı kapatmaya çalışıyorduk abim doğuruyor bizde izliyorduk ceset Bi kadına aitti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir