Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölü Köpek Görmek

Rüyada ölü köpek görmek nedir?

Rüyamda hava çok soğuk, kutuplarda gibiydim, bir kapı var ben içeride gibiyim, kapıyı açıyorum bayağı uzakta bir köpek var, ona doğru koşuyorum, sonra geri koşarak geliyorum oda benim üstüme geliyor, kapıyı kapatıp sonra azıcık bir aradan açıp bakıyorum, acıyorum, tam içeri almak istediğim sırada bir dondurucu rüzgar esiyor, köpek donup kapının biraz ilerisinde su kanalı gibi bir yer var suya düşüp ters dönüyor köpek çok şişiyor. Bu rüyanın manası nedir?

Name: 2008makine
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:23
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:normal
Subject:ölü köpek
Anahtar kelimeler: soğuk hava, ölmüş köpek

Rüyada ölü köpek görmek yorumu

Rüyadaki dondurucu soğuk hava kendinizi duygusal olarak baskı altında ve çevreden izole edilmiş olarak hissettiğinizi işaret eder.

Rüyada ölü köpek görmek, ölmüş kopek, köpek ölüsü, köpek leşi, bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığınızı ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı gösterir. Rüyada bir köpeğin öldüğünü görmek, bir köpeğin ölümünü görmek, bu rüya gerçek hayatta iyi bir arkadaş kaybı ( ölüm anlamında değil, arkadaşlığın bitmesi ya da bozulması ) ya da iç güdülerinde bir bozulma anlamına gelebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Köpek Görmek” için 6 yanıt

küçük bir caddenin bir yanında ölü beyaz bir sibirya kurdu köpeğinin kafası, diğer yanında da vücudu duruyordu. Ben de erkek arkadaşımla birlikte el ele o sokaktan geçiyordum. o sanki beni acele olarak oradan götürmeye çalışıyordu.

Rüyada ölmüş süs köpeği görmek
Rüyamda bir arkadaşımın evine gittim, orada sevimli bir süs köpeği vardı, ben onu sevmeye çalıştım o elimi ısırdı ama hiç acımadı ve daha sonra bu köpek oyuncak bir balon gibi oldu ve uçtu, bir başka beyaz rengine yakın süs köpeği de orada ölmüştü fakat koku yoktu. Yorumlarsanız çok memnun olurum iyi çalışmalar.

Selamlar, ben rüyamda beyaz köpekler bayağı vardı, bir sürü gördüm, bu köpekler çoğu yerlerde ölü gibiydiler, ölü idiler.

Sonra ayakta kalan 2 köpek daha vardı, o da diğerinin ağzını ağzına dayayarak, boğarak nefesini kesti ve öldürdü, sonra o da yere attı kendini o da öldü, ayaklarını havaya kaldırdı.

Bana bu rüyamı yorumlarsanız sevinirim ,teşekkürler.

Hasan selam,
Bundan sonraki rüyalarınızı lütfen rüya gönder sayfasından gönderin ve hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri veriniz.
Köpek konusunda detaylı bilgiyi köpek sayfasında bulabilirsiniz.
Rüyada ölmüş kopek, bir köpeğin öldüğünü, ölü kopek, bir köpeğin ölümünü görmek bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığınızı ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı gösterir.

Merhaba, bende rüyamda iki tane köpek leşi gördüm gözümün önünden gitmiyor hala karanlık bir yerdeyim yerde neredeyse iç organları görünüyordu iki tane köpek leşi var ne anlama geliyor merak ettim

Bir oda dolusu köpek vardı sonra odaya su bastı gibi bir şeyler oldu heosş boğularak öldü kurtarmaya çalıştım ama kurtaramadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir