Rüyada Ölü Köpekler Görmek

Rüyada ölü köpekler neye işarettir?

Merhaba, Rüyamda çok çok büyük otel tarzı bir yere gidiyorum, merdivenlerden arkadaşımın ısrarı ile kumsala iniyorum (hiç inmek istemesem de) indiğimizde 3 tane köpek gördüm, 2 kopek ölmüş ve 3. köpek ise sahibinin elinde bekliyor (köpekten uyanık hayatımda çok çok korkarım)

Ben sahibine “buraya gömün” diyerek yer gösteriyorum, çünkü köpekler kokmuş ve şişmiş. Sonra orayı geçiyorum, bir arkadaşım beni gezdiriyor, kum bembeyaz ve ucu bucağı yok çok güzel, deniz ise sonsuz mavi,durgun çarşaf gibi.

Sonra merdivenlerden yukarı çıktık ve Almanya’ya gelmişiz, orada sıra sıra tv çekimi yapılıyor ve izdivaç programını izliyoruz canlı olarak. Rüyam karışık ve saçma ama inanın bir karşılığını hiç bir yerde bulamadım. Sizden değerli yorumlarınızı rica ederim.

Rüyada ölü köpekler görmek yorumu

Rüyanız belki karışık gibi görünebilir ancak kesinlikle saçma değil. Hakkınızda bilgi olmadığı için rüyanın ana unsurlarının anlamlarını aşağıda listeledim, lütfen içinde bulunduğunuz ruh halini göz önüne alarak rüyanın mesajını tespit edin. Düşüncelerinizi eklerseniz sevinirim.

Rüyada köpek görmek sezgi, dostluk, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Rüyada kopekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Rüyada ölmüş kopek, bir köpeğin öldüğünü, ölü kopek, bir köpeğin ölümünü görmek bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığınızı ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı gösterir. Bu rüya aynı zamanda iyi bir arkadaş kaybı ya da iç güdülerinde bir bozulma anlamına gelebilir.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder. Rüyanın unsurlar: otel, kumsal, kopek, ölü köpek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir