Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölü Köpekler Görmek

Rüyada ölü köpekler neye işarettir?

Merhaba, Rüyamda çok çok büyük otel tarzı bir yere gidiyorum, merdivenlerden arkadaşımın ısrarı ile kumsala iniyorum (hiç inmek istemesem de) indiğimizde 3 tane köpek gördüm, 2 kopek ölmüş ve 3. köpek ise sahibinin elinde bekliyor (köpekten uyanık hayatımda çok çok korkarım)

Ben sahibine “buraya gömün” diyerek yer gösteriyorum, çünkü köpekler kokmuş ve şişmiş. Sonra orayı geçiyorum, bir arkadaşım beni gezdiriyor, kum bembeyaz ve ucu bucağı yok çok güzel, deniz ise sonsuz mavi,durgun çarşaf gibi.

Sonra merdivenlerden yukarı çıktık ve Almanya’ya gelmişiz, orada sıra sıra tv çekimi yapılıyor ve izdivaç programını izliyoruz canlı olarak. Rüyam karışık ve saçma ama inanın bir karşılığını hiç bir yerde bulamadım. Sizden değerli yorumlarınızı rica ederim.

Rüyada ölü köpekler görmek yorumu

Rüyanız belki karışık gibi görünebilir ancak kesinlikle saçma değil. Hakkınızda bilgi olmadığı için rüyanın ana unsurlarının anlamlarını aşağıda listeledim, lütfen içinde bulunduğunuz ruh halini göz önüne alarak rüyanın mesajını tespit edin. Düşüncelerinizi eklerseniz sevinirim.

Rüyada köpek görmek sezgi, dostluk, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Rüyada kopekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Rüyada ölmüş kopek, bir köpeğin öldüğünü, ölü kopek, bir köpeğin ölümünü görmek bir ihanet göstergesidir, bir ihanete uğradığınızı ve etkisinden kurtulamadığını ya da uğrayacağınızı gösterir. Bu rüya aynı zamanda iyi bir arkadaş kaybı ya da iç güdülerinde bir bozulma anlamına gelebilir.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder. Rüyanın unsurlar: otel, kumsal, kopek, ölü köpek. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Köpekler Görmek” için 4 yanıt

Rüyada birinin köpek öldürdüğünü görmek
Rüyamda daha yeni evlenmişim ve evimin balkonu küçük tepesi olan bir parka bakıyor. Bir aile var adamın elinde de silah, birde patilerinin üzerine zorla çöktürülmüş köpek var. Adam elindeki silahı köpeğe çapraz tutuyor ve dualar okuyor, ben önemsemeyip çamaşırları asmak için içeri girip çıkıyorum, balkona geldiğimde adam silahı köpeğin başına dikine tutup “ya Allah” deyip tetiğe basıyor ve köpek kanlar içinde can çekişiyor, sonra yanında dişi bir köpek geliyor, ağlıyor başında. Bunun manası nedir?
20, Kadın, Bekar, Öğrenci, Gergin

Merve selam, bu inanılmaz değerli rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Rüyada evlenmiş olduğunu görmek gerçek hayatında önemli bir gelişim içinde olduğunu gösterirken, balkondan bakmış olman hayattaki hedeflerin konusunda ne istediğine karar verdiğini göstermektedir.
Rüyada bir adamın yüce Allah’ın adını anarak masum bir köpeği öldürmesi, çevrende gerçek İslamiyeti bilmeyen, anlamayan, Taliban benzeri yobazlar olduğunu göstermektedir. Köpek dosttur, Allah insanlara dost olsun, onları korusun, onlara yardım etsin diye bu sevimli canlıları yaratmıştır. Allah’ın yarattığı canı almak Allah’a karşı gelmek demektir ( anlayana). Dişi köpeğin gelip ağlaması bir ibret örneğidir (tabii ki buda anlayana). Allah büyüktür, sabırlıdır, yücedir, o ne derse o olur ve cana kıyanların belasını eninde sonunda vermektedir.

Rüyada ölmüş köpekler görmek neye işarettir
Rüyamda ölmüş köpekler gördüm ve ne olduğunu merak ettim.
Yolda yürüyorum, yol kenarında hep ölü köpekler var, neredeyse her adım başı, hepside farklı şekillerde ölmüş ve yerlerde hep kan vardı hep, hatta resmen kan gölü denen şey var ya aynen o şekilde.
Sonra ben kaçmaya falan kalkıyorum arkamda bir anda bir adam beliriyor ve bir kız ismi söylüyor, böyle tuhaf bir rüyaydı neye işarettir sizce
Name: zorro12
Cinsiyetiniz: erkek
Yaşınız: 19
Medeni durumunuz: bekar
Şu anki ruh haliniz: sakin
Subject: kan ve ölü köpekler
Anahtar kelimeler: kan,ölü köpek,soka

Rüyanız hiç iç açıcı değil ve manası da can sıkıcı.
Rüyanız, canınızı çok sıkacak bir ihaneti işaret etmektedir. Bakınız rüyada köpek görmek yorumu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir