Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Külleri Görmek

Rüyada ölü külleri neye işarettir?

Web sitenizi ilk kez kullanıyorum, çok ilgimi çekti, muhteşem bir site hazırlamışsınız. Değişik türde rüyalar görüyorum, bunlardan benim için en önemli olanı sizlerle paylaşmak istiyorum.

Rüyamda gece vakti olmuştu fakat her taraf ay ışığı ile pırıl pırıl parlıyordu. Ben bir mezarlığın önünde duruyorum arkamda ise koyu bir ormanlık alan vardi. Sol tarafımda eski karton kutular var, içlerinde teneke kutular içinde ölen insanların külleri vardi, ilk kutuyu elime aldım içinde benim küllerim vardı. “Benim kullerim bu kutularin içinde nesil olabilir” diye dusundum, ben halen hayattayim? Simdi anladimki ben olmustum ve bu dunyaya tekrar geldim . Bu kuller benim önceki bedenimin kulleriydi.

Bir karton kutuyu aldim ve içine kullerimi doktum, bunu yaparken hiç bir korku hissetmedim, gayet huzurlu ve mutluydum. Sanki günlük bir aktiveteyi yapar gibi bunu yaptim, yerde bir yer kazip kulumun içinde olan kutuyu oraya koydum, diğer 3 veya 4 teneke kutu icindeki kulleride oraya koydum. O teneke kutularin hepside hiristiyanlara aitti, kutunun biri sanirim bir dine lidere aitti. Kutulari teker teker ust uste koydum ve uzerini toprakla orttum. Olen insanlara karşı içimde garip bir duygu oluştu ve onların ruhunu saygiyla andim. Bu ruyadaki hiristiyanligin ne manaya geldigini bilmiyorum, annemde dinine bağlı insanir ama bugunlerde biraz modern bir insandir. Ben dinine bağlı bir insan degilim.

İpuçları: gece vakti, ay ışığı, mezarlık, ormanlık, karton kutular, teneke kutu, öldüğünü, ölmüş olduğunu, toprak kazmak, hırıstiyan, dini lider.

Rüyada ölü külleri görmek tabiri

Öncelikle sitemiz hakkındaki düşünceleriniz için teşekkür ederim. Rüyanız, hayatınızı daha çok ahiret yaşamı için yaşadığınızı ifade etmektedir. Her ne kadar dinine bağlı biri değilim deseniz de siz paraya pula önem vermeyen, doğruluk ve insaniyet için çalışan biri olduğunuzu anlatmakta. Haram yemeyen bir karakteriniz var. İnsanların dış görünüşüne değil iç karakterine değer veren yapınız var.

Külleriniz gerçekten geçmiş yaşamınıza ait ama şimdiki bedeninizin külleri değil bunlar. Bu küller sizin hayatı tanımanıza olanak sağlıyor. Mezarlık burada sizin dini ve manevi değerlerinizi simgeliyor, siz dinine bağlı, iman gücü kuvvetli bir kişisiniz.

Buradaki parlak ay, malın bereketine işaret eder, parlak ay her zaman bereket ve bol kazanç gösterir, cömert olmayı simgeler, affedici olmayı, iyilikleri temsil eder. Annenizin bütün iyi yönlerini, karakterini aldığınızı gösterir. Saygılarımızla

“Rüyada Ölü Külleri Görmek” için 3 yanıt

Rüyada ölünün küllerini görmek
Teyzem rüyasında beni görmüş, rüyasında ben yanmış küllerim halının üzerine dökülmüş oluyormuş, teyzem “oyy kuzum, sana ne oldu” diye dizlerini döverek bayılıp duruyormuş, ağlıyormuş sürekli. Teyzem hala etkisinden kalkamadı ben de çok etkilendim. Şükürler olsun dinime de bağlıyımdır ama aklım çok karıştı, bu neye işaret eder?

Rüyamda arkadasimin kendini kaynar suda yaktigini gordüm ama bu yanik sanki ateste yaniyor gibiydi öyleki küllerini bile gördüm.cok üzüldüm cok agladim sizce bunun anlami nedir

Rüyamda üç siyah giymiş kişilerin ölünün küllerini savunduklarını ve atlasından dua tarzı şeyler okuduklarını gördüm savundukları küllerin bir kısmı üstüme geliyordu ordan gitmek için hareket ettiğimde de üç kişinin yanında bulunan sehpaya çarptım üstünde kap içinde su vardı ve birazı döküldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir