Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Birinden Mesaj Almak

Rüyada ölüden mesaj almak nedir?

Rüyamda ölmüs bir akrabam agliyor, beyaz kiyafetleri giyinmis kapinin yanına oturmus. Bana sarilip oglum seker hastaligindan öldü diyor. Ben aglayamiyorum ve ona sarilmak istemeyip ayriliyorum. Acaba bu mesaj gerçekten olabilir mi?

Rüya unsurları: ölmüş akraba, beyaz kıyafet, şeker hastalığı.

Rüyada ölüden mesaj almak yorumu

Rüyada ölmüş insanların verdiği mesajlar çok önemli olabilir. Rahmetlinin beyaz kıyafetli olması iyiye işarettir. Size sağlıkla ilgili bir mesaj veriyor olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Birinden Mesaj Almak” için 3 yanıt

Rüyada sevdiği çocuğun mesaj attığını görmek
Merhaba, ben rüyamda sevdiğim çocuğun bana mesaj attığını ve orada ikimizinde ortak arkadaşı olan birinin benimle ilgili ona sorular sorduğunu ve onun benden hoşlandığını düşündüğünü söylüyordu.
Bu rüyadan önce biz o hoşlandığım çocukla da konuşmuştuk ama gayet normal bir şekilde onun ailevi konuları hakkında ve zaten ertesi günde yine belki mesaj atar diye bekledim ama atmadı ve ben o gece bu rüyayı gördüm ne anlama geliyor sizce.

ultra selam,
Mesaj almak, mesaj geldiğini görmek hayatınızda yapacağınız değişikliklere işaret eder.

Ruyamda ölmüş yigenim aydinlik bir yerden gelip merduvende oturuyordum bende biraz uzagimda durup bana gülümsedi birini almaya geldim dedi bende bakışlarımla kimi almya geldin dedim sonra uyandım yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir