Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Süslemek

Rüyada ölü süslemek neye delalet eder?

Merhaba, bugün gördüğüm bir rüyayı yazıyorum. Bir adam ölmüş çocuğunun tabutunu açıyor, oyuncak bebek var onun kolunu öpüyor, sonra onu kaldırıyor altında gerçek bebek var, bebek canlı gibi ve süslenmiş, ağzında emzik var, uyuyor gibi, içimden diyorum “masum yaşıyor gibi”, ona bakıyor babası annesi de arkada ama normaller ağlamıyorlar.

Sonra üzerini kapatıyor, ben birden başka bir ortamda oluyorum, dağa bakıyorum terörist dolu dağ, bir ev gibi bir yere giriyorum, orada erkeklerde var, kız kardeşim var, oturuyor herkes, haber izliyoruz, hatırladığım bu. Çok merak ettim kısa zamanda yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Rüyada ölü süslemek neye delalet eder?

Rüyada tabut görmek ana rahmini temsil eder. Bunun yanı sıra ölüm korkusunu gösterir. Eğer boş ise kimi uzlaşılmaz yönleriniz olduğu anlamına gelir. Rüyada kapağı açık tabut görmek, davranışlarınıza dikkat etmeniz gerektiğine yoksa bir takım sıkıntılarla karşılaşacağına işaret eder. Rüyada oyuncak bebek görmek daha ciddi ilişkiler yaşamanız gerektiğine yoksa iki tarafında zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada ölü süslemek, ölü süslediğini, ölü boyadığını, ölüye makyaj yaptığını veya süslenmiş ölü görmek Ruh, Erdem, Masumiyet anlamlarını simgeler. Aynı zamanda, Hayatınızın her alanında mükemmelliği arayışınızı temsil eder.

Rüyada terörist görmek sizin için hayal kırıklıklarını veya şiddet eğilimlerine yol açan olayları işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir