Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Ölü Tavuk Görmek

Rüyada ölü tavuk görmek neye çıkar?

Hayırlı günler, ben Saida 36 yaşındayım, Rus vatandaşıyım, bir Türk ile evliyim, ev hanımıyım. Türkiye’de yaşıyorum. Rüyayı bugün sabah saat 7 ile 10 arası gördüm. Rüyamda ben eşimle Rusya’dayım, evde sanki komşu bahçede mezar var, eşim “içindeki ölü kim, bakacağım” diyerek mezarı açtı ve içinden bir beyaz ölü tavuk çıktı, eşim tavuğun kanadını kesti, hardal rengi tavuk eti idi. İyi günler, Allah razı olsun, saygılar.

Rüyada ölü tavuk görmek tabiri

Saida merhaba, rüyada Rusya’ya yani memleketine gittiğini görmüş olmanız aslında reel hayatınızda bazı açıklanmamış / açıklanamamış duygular yaşadığınızı göstermektedir, bakınız rüyada memleketine gittiğini görmek sayfası. Rüyada mezar görmek genel manada kişinin işlediği günahlar ve yaptığı hatalar yüzünden vicdan muhasebesi içinde olduğunu işaret eder. Rüyadaki mezar aynı zamanda gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır, bakınız rüyada mezar görmek sayfası.

Kocanızın bu mezarı açması ise çevrenizde sizi taklit eden, yaptıklarını kopyalayan ya da tekrarlayan, kötü anlamda olmasa bile sizi biraz hayranlık birazda kıskançlıkla izleyen birisi / birileri olduğunu işaret etmektedir. Mezardan çıkan ölü tavuk ise hayatın bazı alanlarında bir takım istikrarsızlık yaşadığınızı ifade etmektedir. Konumunuz hakkında veya yaptığınız kimi işler, verdiğiniz kararlar hakkında kendinizi huzursuz hissettiğinizi göstermektedir, bu konuda rüyada tavuk görmek sayfası ilginizi çekebilir. Kocanızın tavuğun kanadını kesmesi ise aslında onun sizden ona karşı daha açık olmanızı, her şeyi onunla paylaşmanızı beklediğini, bunun için bir şeyler yapmaya çalıştığını anlatmaktadır.

“Rüyada Ölü Tavuk Görmek” için bir yanıt

Selam, rüyamda annem iki tavuk öldürmüş ve ikiye kesmiş, kimse gormesin diye yatakta uzerine yatiyor. Bende olmaz boyle diye aldim, posetteydi zaten, cope atarim diye disariya biraktim. İceri girdim, sonra pisman oldum, .geri alacaktim biri calmisti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir