Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Yemek

Rüyada ölü yemek neye delalet eder?

Öncelikle selam, kızımın bir rüyasını anlatmak istiyorum, yorum yapabilirseniz sevinirim. Kızım rüyasında üç tane kadın ölüsünü eve gömecekmiş, tabutlarla getirmiş tek tek, sonra kuran okunmaya başlamış, kızım saçım açık günah diye evden çıkmış, sonra tekrar döndüğünde ölüler dondurma olmuş, fındıklı çikolatalı çilekli ve birinden bir parça almış yemiş, acaba ne olabilir? iyi bir yorumcudan yardım istiyorum lütfen.

Rüyada ölü yemek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölü yemek çaresizlik sembolüdür ve rüyada ölü yediğini görmek, ölü eti yemek, ölü eti yediğini görmek sizi zor durumda bırakan bir durumu aşmak için hayatınızda bir takım değişiklikler yapmak gerektiğini düşündüğünüzü ve yani bir başlangıç arayışında olduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölü Yemek” için 3 yanıt

Rüyada ölünün kafasını görmek neyi ifade eder
Ben rüyamda rahmetli dedemin kafasını gördüm. Yüzü aynıydı, korkunç bir şey yoktu, dişleri ise büyümüş ve kararmıştı. Dedemi sofraya koymuşlar bende çok şaşırdım ve anneme “ne isi var dedemin kafası falan” dedim, annemin cevabını pek iyi hatırlamıyorum tek hatırladığım yemekten sonra dedemin kafası kayboldu bende “ne oldu ne yaptınız dedemin kafasını” dedim, annem “yedik kızım, kebap yapıldı ya onuda beraber yedik” dedi. Bu ne demek çok merak ediyorum, rüya ölü yediğini görmek nasıl yorumlanır

Lale merhaba,
Rüyanla ilgili bilgi sayfada rüyada ölü yemek paragrafında yer almaktadır ve rüyada ölü yenilmesi, ölü eti yemek, ölü yediğini, ölü eti yediğini görmek, hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini düşündüğünü, yani başlangıç arayışında olduğunu simgeler.

Rüyada ölmüş bebek eti yemek
Rüyamda birçok ölmüş ancak tertemiz ve normalden çok küçük birkaç bebek gördüm.Hepsi yanyana uzatılmış yatırılmış vaziyette bana gösterildi.En son bir bebek diğerlerinden farklı küçük bir tahta kutu içinde bu kez vücudu kan içinde bana uzatıldı ve o bebekten bir parça ağzıma alıp çiğnedim sonrada tiksinerek tükürdüm korku içinde uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir