Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölü Yıkanan Taş Görmek

Rüyada ölü yıkanan taş neye delalet eder?

Rüyamda kocaman odaları olan büyük bir ev gördüm, evdeki o odalardan birinde ölü yıkanan taş vardı, o taşın üstünde ölmüş olan babam vardı, kafası kanıyordu, sonra başucunda idam ipi asılıydı, idam olduğunu görmedim ama sadece idam ipi vardı “idam olarak ölmüş” dediler rüyamda ki kişiye sorduğumda.

Rüyada ölü yıkanan taş görmek yorumu

Havva merhaba, Rüyanız il bakışta sade görünüyor ama içinde pek çok unsur var;
Rüyada ölmüş babayı görmek
Rüyada babanın idam edilerek öldüğünü görmek
Büyük bir ev görmek, büyük evde musalla taşı görmek (ölü yıkanan taş)
İdam ipi görmek, ölmüş babanın kafasının kanadığını görmek gibi. Ancak ana unsurlar olarak musalla taşı ve ölen baba görünmektedir.

Rüyada gördüğünüz büyük ev aile yaşamından hoşlandığınızı, ailenin sizin için çok önemli olduğunu ve ideal bir anne / baba olduğunuzu / olacağınızı simgeler.

Rüyada musalla taşı görmek rüyayı gören kişi için üzüntüye, kedere veya birinin ölüm haberini almaya işaret eder. Rüyada ölü yıkanan taş görmek aynı zamanda ölümü akıldan çıkarmamak, öteki dünyayı düşünerek daha fazla hayır işlemek gerektiğine de rivayet edilir.

Rüyada ölmüş babanızı görmeniz babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken bu kıymetli değerlerin farkında olmanız ve ona göre davranmanız gerektiğine işaret ederken, rüyada vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder. Bu özellikle kişinin umutsuz veya üzgün olduğu dönemlerde kişinin canlanmasını, kendini güçlü hissetmesini saplayan latif ve değerli bir rüyadır.

Rüyada babanızın idam edilerek ölmüş olduğunu görmeniz ise aslında gerçek hayatta size zarar vermek isteyen birisi olduğunu ama bunu yapamayacağını, size zarar vermeyeceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir