Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüden Haber Almak

Rüyada ölüden haber almak neye işarettir?

Selamlar. Rüyamda masada 3 kişiyle oturuyorum, ama kim olduklarını bilmiyorum. Birden karşıma 1 hafta önce ölen kaynanam geliyor, ve bana “senin az zamanın kaldı” diyor. Bende “1-2 senem kaldı mı” diye soruyorum. Cevabı “Sandığından da az zamanın kaldı” diyor. Bu rüya beni çok korkuttu. Cevaplarsanız sevinirim. Saygılar.

Rüyada ölüden haber almak yorumu

Rüyanız can sıkıcı bir dönem geçirmekte olduğunuzu, üzerinizdeki yükleri artık taşıyamayacak derecede yorgun olduğunuzu simgelemektedir. Rüyada tanımadığın 3 kişiyle oturuyor olmanız aslında gerçek hayatta ne zaman biteceği belli olmayan 3 adet sürünceme işiniz olduğunu temsil etmektedir.

Rüyada ölmüş birisiyle konuştuğunu görmek burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus ölüyle ne konuştuğunuz ya da daha açık deyimle ondan mesaj alıp almadığınızdır. Ölmüş kişiyle yapılan konuşmada somut mesaj ya da haber alınıyorsa bu dikkatle değerlendirilmelidir. Konuşmada mesaj yoksa ya da konuşmayı hatırlamıyorsanız bu günlük yaşamın talepleri, genellikle sıkıntıları, sorunlarından kurtulmak için umutsuzca çalıştığınızı, boşuna uğraştığınızı simgeler.

Rüyada ölünün bir şeyi haber vermesi çok kıymetli rüyadır, iyi yorumlanmalıdır. Kişinin iç değişikliklerini, dönüşüm, kendini keşfetme, olumlu gelişme simgeleyebilir. Bu rüyayı gören kişi eğer geçiş dönemi içindeyse, daha fazla aydınlanma veya manevi gelişim göstergesi olabilir, korku, endişe duygularından kurtulacağınız anlamına gelir.

“Rüyada Ölüden Haber Almak” için 2 yanıt

yengem ruyasinda rahmetli babami gormus “biricik kizimi gormeden gittim ona selam soyle” demis acaba ne anlama gelir tesekkurler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir