Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ölüden Para Aldığını Görmek

Rüyada ölüden para aldığını görmek neye işaret eder?

Merhaba. Ben bir gün rüyamda vefat eden babaannemden 300 TL civarı kağıt para aldığımı gördüm. (Rüyadan sonraki gün) Sonraki gün ise hayatta olan babamdan yine kağıt para aldığımı gördüm.

Sonraki güne babam elinde bir şeyle geldi bende bisikletimi sattırmak için vermiştim, sordum “satıldı mı” diye satıldı dedi 20 TL verdi. Sonraki gün ve o gün 5 TL daha aldım . Siz bu rüyayı nasıl yorumlarsınız.

Rüyada ölüden para aldığını görmek neye yorulur?

Dikkat ederseniz tüm rüyalarınızdaki ortak unsur para, bu durum gerçek yaşamınızda kafanızın maddi konular ile oldukça fazla meşgul olduğunuzu ya da maddi bir sıkıntıyı fazla taktığınızı göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kağıt para görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölüden Para Aldığını Görmek” için bir yanıt

Rüyada ölmüş dedenin tomarla para verdiğini görmek
Merhaba, rüyamda ölmüş dedemin bana bir tomar para verdiğini gördüm, çok güzel bir yüzü vardı, tertemizdi ve “ben orada çok iyi durumdayım, bu paraları dayına getirdim” diyordu, “birazını dayına ver, kalanını ihtiyacı olanlara dağıtmak istiyordun, dağıt” dedi, bana verdiği paralar 2 çeşit idi, eski 1 milyonluk kağıt paralar iki renkti,
Dayımın çok borcu var, bizimde borcumuz var, hep diyoruz ki “elimize para geçse, borcumuzu ödeyip kalanını ihtiyacı olana dağıtacağız” acaba bunun anlamı nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir