Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Ölüden Para Almak

Rüyada ölüden para almak neye delalettir?

Rüya detayı: annem, rüyasında ölmüş olan anneannemin maaşını almış ve bana maaşının yarısını verirken görüyor. Parayı bir bana bir kendisine eşit şekilde paylaştırıyor. Bu rüyanın tabirini açıklarsanız çok sevinirim, saygılar. 18 Mart 2010, 12:32.

Rüya temaları ölünün parası, anneannemin maaşı, para bölüşmek

Rüyada ölüden para almak neye yorulur?

Merhaba, gördüğünüz rüya, ummadığınız bir yerden rızka veya paraya sahip olmaya işaret etmektedir. Bu rüya hakkında daha detaylı bilgiye rüyada kağıt para görmek sayfasında ulaşabilirsiniz.

Rüyanın diğer bir ilginç tarafı annenin aldığı bu maaşı seninle eşit olarak paylaşmasıdır ki bunun açıklaması paylaşmak rüya analizinde olabilir. Rüyada paylaşmak gerçek yaşamda cömertlik simgesidir. Bir şeyleri paylaştığını görmek aynı zamanda gerçek yaşamınızda bugünlerde borsa veya başka bir alanda yeni yatırım yaptıysanız o konuda endişelerinizi simgeleyebilir.

“Rüyada Ölüden Para Almak” için 5 yanıt

ruyamda olmus olan arkadasım bana para verıyordu ve ben almak ıstemıyodum ama o ısrar edınce aldım ruyamı yorumlarsanız sevınırım

rüyamda annemin ölmüş halasından para istıyordum, ne anlama geliyor, şimdiden teşekürler

Merhaba rüyayı yorumlarsanız gerçekten çok sevinirim.
Biz annemle belediye otobüsündeyiz, yaşlı teyze camları kapatır mısınız diyor bizde hayır diyoruz tartışıyoruz. Daha sonra bize anlatıyor benim torunum ölüm döşeğinde diye sonra biz hemen otobüsten iniyoruz. Apartmanın önüne geliyoruz bir kalabalık var allah allah ne ki bu böyle biri mi öldü diyorum ben anneme bir bakıyoruz bizim evin kapısı açık içeri girdiğimizde yengem yasin okuyor, ne oluyor diyorum kim öldü gösteriyor eliyle kardeşim yatar pozisyonda elinde 5 lira var ben dürtüyorum uyanmıyor sonra ağlamaya başlıyorum. Elindeki 5 lirayı alıyorum. Yüzüne bakıyorum. Sonra rüyam bitiyor zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir