Rüyada Ölüden Yiyecek Almak

Rüyada ölüden yiyecek almak neye işarettir?

Merhaba, birkaç gündür oruç tutmuyordum, bugün tekrar tuttum sonra yattım. Gece ölmüş babamı gördüm, benim önümde 2 börek vardı, biri yumuşak biri kivili, ikisi de güzeldi. Sonra babam geldi “sen sahur mu yapıyorsun” dedi elinde kivili olan börekten vardı, ucundan kendi için biraz koparıp kalanını bana verdi, “ben hepsini bitiremem zaten, al sen ye” dedi. Saate baktım az vakit olduğunu gördüğüm için hemen 3 böreği de hızlı hızlı yeyip bitirdim. Bu rüyanın anlamı nedir?

Kimden: sena
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: ölü , yiyecek, ölüden yiyecek almak, börek, oruç tutmak, sahur yapmak

Rüyada ölüden yiyecek almak neye yorulur?

Sena merhaba, rüyada ölmüş babayı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı görmek aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi ve özlediğinizi ifade eder.

Rüyada börek görmek sahip olduğunuz hoşgörü, tensel haz ve memnuniyet ifade eder.
Rüyada börek yemek, börek yediğini görmek yaşamınızda güzel bir dönem geçirmekte olduğunuzu belirtir.

Rüyada rahmetli baba ile konuşmak, ölü babayla konuştuğunu görmek gerçek hayatınızda içinde bulunduğunuz durum, sorunlar veya ilişki hakkında konuşmak, danışmak için birilerine gereksinim duyduğunuzu gösterir ve bu durumda sevgili babanızın büyük eksikliğini hissettiğinizi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir