Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüler Görmek

Rüyada ölüler neye işarettir?

Selamün aleyküm. ben 25 yaşında evli bir bayanım 9 yaşında kızım var. Rüyamda bir yakınım öldü ama kim olduğunu göremiyordum, kardeşimle birlikte ölüyü ve bizi bir eve getirdiler, ev çok büyüktü içinde başka ölüler de vardı ama hepsi kadın ve çocuktu, kadınlar ölüydü ama ben onların hala can çekiştiğini görüyordum ve bana gelecek hakkında bir şey anlatıyorlardı fakat hatırlamıyorum şimdi, sadece çocuk olanlar tam ölüydü, bebek olanları da beşiklerde sallıyorlardı.

Sonra biz çıkmak istedik ama evin sahibi olan adam bizim çıkmamıza izin vermedi, beni tutmaya çalışıyordu, bende kendimi kurtarmak için adamı ittim ve adam evin çatısından düşüp öldü ama ben pek önem vermedim öldüğüne, kız kardeşim ben ve bir arkadaşım oradan çıkıp biz otobüse bindik. En önde oturuyorduk, yol çok güzeldi ve her taraf yeşildi, otobüs bizi eve getirdi öyle uyandım.

Rüyada ölülerin söylediği her şey doğru çıkar mı? ölüler bizim ölüm tarihimizi bilebilirler mi? ya da gelecekten haber verebilirler mi? lütfen yanıt yazın.

Rüyada ölüler görmek tabiri

Ölüm tarihini sadece Allah bilir. Rüyada ölülerin verdiği mesajlar sadece sizin içinde bulunduğunuz ruh halinize paralellik göstererek yol gösterici olabilir. Örneğin mutsuz, kendinizi çaresiz hissettiğiniz dönemlerde ölüm hakkında rüyalar görmek mümkün olabilir. Burada verilmek istenen mesaj ölümün çare olmadığı, yaşamak ve sorunları çözmek gerektiğidir.

Normalde ölmüş birini görmek uzun ömre işarettir ama hayatta o insan ölmüşse siz o insani etkisinde kalmışsınız, psikolojik olarak onun etkisinde kalmışsınız. Çocukların ölmüş olması normalde büyüklerimiz iyiye yormazlar genede biz hayra yorumlayalım sizinle kötülük yapmak istemişler, yeşil renk güzel güzel ve rüyanızın önüne geçmiş, otobüse binmek yakında bir yolculuğa işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir