Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüleri Görmek

Rüyada Ölü İnsanlar Görmek Neye İşaret Eder?

Rüyamda çocukluğum geçtiği, eskiden yaşadığım köyümüzdeki evi görüyorum. Ben rüyada gördüğüm o evde doğmuşum, çocukluk yıllarım orada geçti, sonrasında o evi satarak merkez ilçeye taşınmıştık. Annem halen merkezde aldıkları evde yaşamaya devam ediyor, ben evlendim ve başka bir evde yaşıyorum.

Rüyada eski köy evindeki küçük balkona çıkıyorum, balkonda pek çok ölmüş siyah kuş var, birde baygın yatan bir kedi görüyorum. “Bu hayvanlara ne olmuş acaba” diye merak ediyorum ancak balkonda uzaklara baktığımda her yerin ölüler ile dolu olduğunu görüyorum. Tanıdık tanımadık bir çok ölü görüyorum, sanki köyde bir tek ben canlı kalmışım gibi hissediyorum. Bunları düşünürken biraz önce balkonda gördüğüm bayılmış kedi uyanıp bacağımı tırmaladı ve o acıyla uyandım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim, rüyada ölü kuşlar, ölüler görmek neye yorulur? 36, Kadın, Evli, Çalışıyor, endişe

Rüyada Ölmüş Birilerini Görmek Nasıl Yorumlanır?

Serpil merhaba, gördüğün rüya şu anda gerçek hayatın zorluk ve karmaşası yüzünden kendini yorgun, bıkkın, umutsuz olduğunu anlatırken öte yandan da kafanın bazı nedenlerle karışmış olduğunu, geçmiş yıllardaki o huzurlu dönemlere özlem duyduğunu, o devirlerdeki umutları hasretle andığını simgelemektedir.

Detaylara bakma gerekirse; yerde gördüğün siyah renkli kuş ölüleri uyanık hayatta kendini hapsedilmiş, hareket yeteneği kısıtlanmış hissettiğini, yapmak istediğin bazı şeyleri yapamadığını, karamsarlık içinde olduğunu göstermektedir.

Rüyada ölüler ise idealler veya özgürlük umutlarında hayal kırıklığı yaşadığını göstermektedir. Aklınızı, sürekli sorunlar üzerinde yorup, kaygı verici düşüncelere saplandığını ifade etmektedir. Bu konuda lütfen rüyada ölü görmek sayfasını inceleyin.

Rüyada baygın yatan kedini ayılması ve onun seni tırmalaması ise hayatında fazlasıyla sıkıştırdığın birinin daha fazla üzerine gitmemek gerektiğini, aksi halde kendini savunmak için sana karşı bir hareket yapabileceğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir