Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüm Anını Görmek

Rüyada ölüm anını görmek neye delalet eder?

Bende rüyamda,vefat eden eşimi görüyorum, öldüğü anda olduğu gibi genç değil ama karşımda durup gözlerime o kadar yoğun bakıyor ki, sonra parmağında bir alyans fark ediyorum, o yüzüğe çok üzülüyorum, hiç konuşmuyor benimle, bana sadece ölüm anını anlatıyor, kendisinin ölmediğini, ölüm anında son anda ölümden döndüğünü, ölenin yanındaki arkadaşı olduğunu söylüyor. Tüm bunların manası ne olabilir?

Rüyada ölüm anını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölmüş eşini diri görmek ziraat, ticaret veya işinde bereket, bolluğa işaret ederken, rüyada kendisinin veya tanıdığı birinin ölüm anını görmek veya ölüm acısı çekmek, ölüm acısını hissetmek bu rüya istediğiniz gibi sonuçlanmayacak bir iş ya da bir ilişki içinde olduğunuzu, derhal bundan vazgeçmeniz gerektiğini ve yaşamınızdaki diğer seçenekleri yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölüm Anını Görmek” için 3 yanıt

selam annem rüyasında rahmetli babamın aç olduğunu görmüş. bir diğer komşumuz ise rahmetli babamın karnının aç olduğunu görmüş ve yemek hazırlamıştır. bu ne anlama geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir