Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüm Haberi Görmek

Rüyada ölüm haberi görmek neye işarettir?

rüyada ölüm haberi almakBen rüyamda annemin öldüğünü gördüm, rüyamda kimle konuştuğumu hatırlamıyorum birine dedim ki “kimin ne zaman gideceği öleceği hiç belli olmaz” sonra birden annemin ölüm haberi geldi.

Rüyamda üzülmedim ama sabah uyandım ezan okunmaya başladı yavaş yavaş rüyamı hatırladım ve sabah ezanında okunmasını duymamla çok korktum, ağlamaya başladım, sizce tesadüf müydü çok korkuyorum, lütfen söyler misiniz rüyada ölüm haberi almak ne demektir.

Rüyada ölüm haberi görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölüm haberi görmek bu rüya size, hedeflerinizin peşinde koşarken ani bir son ile karşılaşacağınızı simgelerken, birisinin ölüm haberini almak, birinin öldüğünü duymak gittiğiniz yol ile hedeflerinize ulaşamayacağınızı, hedeflerinize ulaşmak için başka bir yol bulmanız gerektiğini işaret eder.

Rüyada ölüm haberi almak rüyayı gören kişi gerçek yaşamında bir haber bekliyorsa onun istediği yönde olmayacağını da ifade edebilir. Ancak bu haberin beklediği yönde olmaması çok üzülecek bir durum olmayacak bu haber o kişi için yeni başlangıca yol açacaktır. Bu konuda rüyada ölü görmek sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Ölüm Haberi Görmek” için 8 yanıt

Rüyada annenin ölümünü görmek önemli bir rüyadır ve bilinçaltınızdaki gizli düşüncelerinizi anlatır. Bu rüya sık görülürse hemen durumunuzu gözden geçirmeli, gerekirse profesyonel destek almalısınız.

rüyamda eşimin benle evlenmeden önce sevgilisinden erkek cocuğu olduğunu fakat öldüğünü söylediğini gördüm 12 yıllık evlıyız gercektede rüyadada eskıden oldu gectı dıyordu rüyamda

Rüyamda bir arkadaşımın annesinin öldüğünü duydum, sonra olamaz arkadaşımı bulmalıyım bu rüyadan uyanmalıyım dedim biraz çırpınır gibi oldum ve rüyamda uyandığımı sandım. sonrasını biraz hatırlamıyorum gerçek olarak uyandım. ilk defa oluyor. arkadaşımın annesini hiç görmedim.

Ben rüyamda arkadaşımın babasının bana arkadaşımın annesinin , dedesinin ve babaannesinin olduğunu soyluyor. Fakat babası söyledikten sonra annesini görüyorum annesiyse ben ölmedim eşim sana yalan söylemiş diyor. Bunu bana yorumlarmısınız

rüyamda eski erkek arkadaşımın abisinin öldüğü haberi geliyor çok üzülüyoruz fakat gerçek hayatta abisi yok.. ne anlama geliyor yorumlarsanız sevinirim.

ablam benim uçak kazası geçirip oldüğümü telefonla arayıp “erkek kardeşiniz uçak kazasında yaşamını yitirdi” diyen birinden duymuş. Bu rüya neye işaret eder sizden bu rüyanın tabirini istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir