Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüm Şakası Görmek

Rüyada ölüm şakası görmek neye işarettir?

Aynı şirkette çalıştığımız arkadaş rüyasında benimle telefonla konuşuyor, 10 dakika sonra telefonu çalıyor, tanımadığı birisi benim öldüğümü söylüyor, arkadaşım öldüğüme inanamıyor beni görmek istediğini söylüyor, oda ölünün (yani benim) kendi evinde olduğunu söylüyor. Arkadaşım telaşla arabayla evine gidiyor, boş sokakta 2 araba varmış ikisine de çarpıyor, sonra evine giriyor, tanımadığı bir çok insan var ve ona “haluk ölmedi sana şaka yaptık” diyorlar.

Ben bu yıl ameliyat oldum, 2 ameliyatım daha var, daha önce annem rüya gördü kolum kırıldı, eşim rüya gördü hastalandım, inşallah bu hayra işarettir. Gönderen: Haluk. Anahtar kelimeler: arkadaşının öldüğünü, arkadaşının ölüm haberini, arabaya çarpmak, şaka.

Rüyada ölüm şakası görmek nasıl yorumlanır?

Haluk selam, öncelikle bir ön bilgi vermek istiyorum. Rüyalar görene göre yorumlanır ancak kimi durumlarda görülen kişi hakkında da bilgi verebilir. “daha önce annem rüya gördü kolum kırıldı, eşim rüya gördü hastalandım” yazmışsın. Hassas tabiatta olan kişilerin gerçekleşen rüyalar görmesi daha yaygındır. Kadınlar erkeklere göre bu konularda daha hassastır ve dikkat edersen senin hakkında gerçekleşen rüyalar gören bayan.

Arkadaşının rüyası ise onun gerçek hayatta kimi önemsiz konularla fazla zaman kaybettiğini ve daha önemli sorunlara dikkatini vermesi gerektiğini göstermektedir. Senin hakkında bilgi vermediğine inanabilirsin. Acil şifalar diliyorum. Olumlu düşündüğün, duanı eksik etmediğin zaman her şeyin iyiye gideceğine lütfen inan ve böyle yap.

“Rüyada Ölüm Şakası Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda en yakın erkek olan dostumun öldüğünü görüyorum, haberim yok beni onun evine çağırıyorlar ve “Ramazan öldü” diyorlar gidiyorum ve evlerinde onun tabutu var, bütün herkes orada ben ağlamaktan ölüceğim neredeyse ama en sonunda “sana şaka” yaptık deyip arkadaşım geliyor odaya ( bunu da açıklayabilir misiniz lütfen? )

Rüyada kendine şaka yapıldığını görmek rüya sahibinin önünde tatlı sürprizlerin onu beklediğini gösterir ve şakayı yapan kişiyle irtibatını kesmemesi, onunla temasını sıklaştırması gerektiğini ifade eder. Soğuk şaka veya eşek şakası görmek daha doğal ve objektif olmanız gerektiğini gösterir.

İki gündür rüyamda babamın öldüğünü görüyorum. Ama bugün bana baban öldü diye şaka yapıyorlar. Sonra babamı arıyorum telefonu açıyor. Ölmedim diyor. Şaka yaptılar diyor. Bende bu şakayı yapan 20 katını yaşasın diyorum.

Rüyada babanız öldü diye şaka planı hazırlayan birini görmek vücudu parçalanıp bir beze sarılı olduğunu gördm ve rüyada yalan olduğunu anlamıştım sonra şaka olduğunu söylediler kötü idi yani ölüm hakkında şaka yapılması acaba bu rüyanın açıklaması ne olabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir