Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüm Sorusu Görmek

Rüyada ölüm sorusu neye delalet eder?

Öncelikle Merhaba! Bir yıl önce genç bir arkadaşımı kaybettim, bu acı kayıptan sonra içime bir korku düştü, acaba bende mi bir gün genç yaşımda öleceğim? çünkü insan 1 yıl sonra başına ne geleceğini bilemez. Bu korku içimde her zaman vardı ve bir gün böyle bir rüya gördüm (yarı uyanık yarı uyku halindeydim) genç bir kız bana “sen genç yaşında mı öleceksin” sorusunu soruyor. Bende ona “26 yaşımda” cevabını veriyorum ama 26 yaş derken tam rüyada değildim, yarı uyanıktım. böyle hatırlıyorum.

26 yaşın benim gerçek hayatımda bir anlamı var, kim bana ne zaman evleneceğimi sorsa, 26 veya sonra cevabını veririm. Aslında bu rüyanın görme sebebini kendimde biliyorum, hepsi benim ölüm korkumdan kaynaklanıyor. Ama bir türlü rüyanı aklımdan çıkartamıyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Rüyada ölüm sorusu görmek yorumu

Bilerek veya bilmeyerek çok derin konularla uğraştığınızı belirtmek istiyorum. Yirmi altı sayısı toprak ve var oluşu simgeler. Yani topraktan gelip toprağa gideceğimizi anlatan derin bir manası vardır. Bakınız 26 rüya tabiri

Bence rüyanız, yaradılış ve ölüm konularının farkında olarak yaşamınızı sürdürmeniz, hiç ölmeyecekmiş gibi çalışıp yarın ölecekmiş gibi öteki dünya için hazır olmanızı söylemektedir. ( Bizler içinde aynısı değil mi? )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir