Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüm Vakti Görmek

Rüyada ölüm tarihi görmek neye delalet eder?

Bu rüyayı teyzem vefat ettikten bir ay sonra gördüm. Rüyada vefat eden teyzem bana öleceğim zamanı söyledi. Böyle bir şey mümkün mü. Ölülerin söylediği her şey doğru çıkar mı. Gerçekten o zaman da ölecek miyim. Lütfen yanıt yazın. Rüyanın unsurları vefat eden teyzem, öleceğim zamanı görmek. 14 Mart 2010, 20:58

Rüyada ölüm vakti görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyada ölmüş insanlar önemli mesajlar verebilmektedir ancak bunlar sizin içinde bulunduğunuz durumla ilgili olabilir. Ölüm anını sadece Allah bilir ve ondan başka hiç kimse bilemez. Gördüğünüz rüyada verilen mesaj belki ölüm hakkında dikkatinizi çekip, ahireti aklınızdan çıkarmamanız, ibadetlerinizi tam yapmanız konusunda olabilir.

“Rüyada Ölüm Vakti Görmek” için 10 yanıt

Bugun ruyamda telefonuma bakiyorum mezar taşi uzerinde 2013 yazili tarihin ölüm yili oldugunu anliyorum sonra dualar ediyorum sure falan okudugumu gordum. Uyandigimda ise cok korkmustum. sizce bu ruyanin hikmeti nedir?…

, benim annemde bi rüya görmüş rüyasında birisinin 1 senelik rızkın kaldı sonra öleceksin dediğini duymuş bende korktum ne anlama geliyor acaba?

rüyamda tanımadığım biri 29 eylül 2029 da öleceğimi söyledi bu ne anlama gelir .bilgilendiriseniz sevinirim.çok etkisinde kaldığım için acil cevap vermenizi dilerim.iyi çalışmalar teşekkürler.

elif genelde ibadetlerini eksik yapıyorsan ona dikkat çekmek ya da kendine çekidüzen vermen için olabileceğini vs. ya da aklının karmaşıklıgından ötürü olabilcene yorumlanırmış genelde ama tabi Allah bilir.

rüyamda annem bana tam 12 sene sonra bugün öleceğini söylüyordu. kahve falı baktırmış, bunu da söyledi diyordu. ne anlama geliyor sizce annem gerçekten 12 yıl sonra ölecek mi? :(

Ayşe selam. Rüyada birinin ölüm zamanını, tarihini sadece ve sadece Yüce Allah bilebilir. Bunu bilip, ona göre düşünmek gereklidir. Rüyanız, bu günlerde negatif duyguların ağır bastığı bir dönem geçirdiğinize işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir