Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüm Ve Diriliş

Rüyada ölüm ve diriliş nedir?

Merhabalar, Bu hafta bizim mahallede 3 kişi birbirine yakın rüyalar gördü. Birincisi, bir yakınımız annemi görmüş, annem ısrarla beni de yanınızda götürün diye ısrar etmiş. arabaya binmişler. arabada yanlarında bir çocuk (bebek) varmış. İkinci rüyayı teyzem gördü, bir akrabamız (yengem) vefat ediyormuş. Ama bir süre sonra parmakları oynayınca dirilecek diye seviniyorlarmış. Yengem dirildikten sonra yanında küçük bir çocuk beliriyormuş.

Üçüncü rüyayı da diğer teyzem gördü. O da anneannemin öldüğünü görmüş fakat o da bir süre sonra diriliyormuş, yanında küçük bir kız çocuğu beliriyormuş, o da yattığı yerden kalkıp onu seviyormuş. Özellikle 2. ve 3. rüyalar birbirine çok benzediğinden bir anlamı varmış gibi geldi. Dikkat ederseniz hepsinde de çocuk da var. Yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Rüyada ölüm ve diriliş yorumu

Yazdığınız rüyalar; aile çevrenizde bu günlerde negatif duyguların baskın olduğunu ve genel bir mutsuzluk, üzüntü hali yaşandığını işaret etmektedir. Ailede hasta, her an vefat etmesi beklenen birileri varsa bu sebep olabilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir