Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ölümcül Hastalık Görmek

Rüyada ölümcül hastalık görmek ne demektir?

Konu: arabaya bindiğini, arabayla gittiğini, hasta olduğunu görmek.

Mesajınız: Ben nişanlı bir genç kızım. Rüyamda çok kötü ölümcül bir hastalığa yakalanmışım. öleceğimi biliyorum ve benim 3 tanede çocuğum var. Onlar için çok üzülüyorum ve onları ablama emanet ediyorum. Ablama diyorum ki şu çeyiz sandığında 3 tane bohça var onlar çocuklarımın, evlenince çeyizliklerine koyarsın. Sonra beyazları giymişim arabaya binip gidiyorum. Son kezde arkamı dönüp çocuklarıma bakıyorum. Cevaplarsanız sevinirim.

Rüyada ölümcül hastalık görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada hastalık gerçek yaşamınızda kimi hastalık veya fiziksel rahatsızlığın yansıması olabilir. Öncelikle belirtilere bakmak gerekir. Rüyada ölümcül bir hastalığa yakalandığını görmek umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın kimi alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

“Rüyada Ölümcül Hastalık Görmek” için 5 yanıt

Rüyada kötü hastalığa yakalanmak
20 yaşında bekarım rüyam da dayımın eşi yengemin kötü hastalığa yakanlandığını öğreniyoruz iki küçük kızı var onlara ne olacak kim bakacak diye konuyor ailem sonra ben ve benimle aynı yaşta kuzenimle yengemin çocuklarıyla ilgileniyoruz dayım beni kötülemeye başlıyor bu çocuk bakamıyo falan diye bende ona bağırıyorum öyle uyandım şimdiden teşekkürler

Sevdiği adamın ölümcül hastalığa yakalandığını görmek
Bekarım, 17 yaşındayım öğrenciyim, ruh halim bozuk, ne yapacağımı sapıttım artık, ben birini sevdim, peşimden çok geldi, yan tarafta fabrikanın sahibi, konuşurken evlenceğini söyledi, bir müddet sonra ben onun zaten evli olduğunu öğrendim, çocuğunun olduğunu öğrendim ama çok seviyorum. Şimdi başkasıyla sevgiliyim ama aklımdan çıkmıyor, çok yakınımmış neredeyse akrabayız, kafam çok karışık

Geçen gün rüyamda bana doğum günümde hediye almıştı ben açarken uyandım. Sonra eşi, ben ve sevdiğim kişi oturuyorduk o rüyayı tam hatırlamıyorum. Dün gecede rüyamda bir adam beni bir yere çağırıyor, gidiyorum sağ bacağımda şişlikler var, çok acıyor ama sonra adam bana bilgisayar gibi bir şeyden bana sevdiğim adamın resmini ve eşinin resmini gösteriyor, hastaymışlar, ölümcül bir hastalığa yakalanmışlar, ölmüş bir arkadaşlarından geçmiş bunlara sonra benim bacağıma bakıyor, adam acıdığını söylüyorum ve bende o hastalığa yakalanmışım, bacağımın tam dizimin arka kısmında bir şişlik var çok acıyor, sonra kendi evimde olduğumu görüyorum.

Rabia merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında içinde olduğun kaybetme düşüncesinden kurtulmak için önünde imkanlar olduğunu ve bu imkanı kullanarak “ben kaybederim, kaybetmeye mahkumum, hiç bir şey istediğim gibi olmayacak” düşüncelerinden kurulacağına işaret etmektedir.

Rüyamda ölümcül bir hastalığa yakalandığım ve o hastalığın ismi bana esmerleşme diye hatırladığım kadarıyla miğde ile ilgili birşeydi. 1 haftam kalmıştı ölmeme günlerimi sayıyordum bazen hüzünleniyordum. Hatta aynaya baktığımda gözlerimin içini kırmızı kan gibi görüp ölümün gelmesine birkaç gün kaldı diyorum. Sevdiğim insanı konuşmasakta aramak istiyorum. Ve abdest alıp namaz kılmam gerektiğimi ölmeden sürekli içimde tekrarlıyorum ve niyet ediyorum

Merhaba bende rüyamda ölümcül bir hastalığa yakalanıyorlar. Ama bunu bildiğimi annem gil bilmiyordu rüyanın sonlarında anneme sarılıp anne ben ölücem demi diyordum. Gerçekten çok gergin bir rüyaydı sanki gerçek gibiydi çok fazla etkilendim. Lütfen ne anlama geldiğini söyler misiniz??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir