Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Ölümsüz Birini Görmek

Rüyada ölümsüz birini görmek neye çıkar?

Rüyada ölümsüz birini görmekKendimi bir odada sevgilimin hemen yanında uyurken görüyorum, daha doğrusu sevgilimin evindeki bir odada. Arkasından odaya tamamen beyazlar giyinmiş, uzun boylu, masmavi saçlı, beyaz takım elbise giymiş bir adam giriyor. Adam yabancı filmlerdeki başrol oyuncuları gibi biri. Bana “artık gitme vakti geldi” diyor. “Sen kimsin, beni nereye götürüyorsun” diyorum, bana ölümsüzlerden biri olduğunu ve gitme vakti geldiğini söylüyor, bende “son bir kere sevgilimi görmeliyim” diyorum, birlikte sevgilimin yanına giriyoruz, sevgilime artık gitmem gerektiğini söylüyorum, sevgilim önce kızıyor “gitme, lütfen beni bırakma” diyor.

Daha sonra beyaz takım elbiseli adam ile gidiyorum, sevdiğim çocuk arkamızdan bakıyor. Ben bu rüyayı bir gece arayla iki kere gördüm, bu ne demek, bu ölümsüz neye işaret?.

Rüyada ölümsüz birini görmek yorumu

Esma merhaba, öncelikle biliyoruz ki Allah’tan başka ölümsüz hiç kimse veya hiç bir şey yoktur. Bunu bir kenara yazmak lazım. Bu kişinin rüyanda ne işi var o konuda da emin değilim. Ben sadece batı dünyasında rüyada ölümsüzlük hakkındaki bilgileri vereceğim, mesajı senin tespit etmeye çalışmanı isteyeceğim.

Rüyada ölümsüz birinin görülmesi esas olarak rüyayı gören kişinin gerçek yaşamda bir konuda kendini yetersiz hissettiğini ve bu duygunun yaşamını önemli derecede olumsuz etkiledeğini işaret eder. Rüyada ölümsüzlük, ölümsüz olmak, ölümsüz olduğunu görmek rüya sahibinin eski alışkanlıklarını veya metotları terk edemediğini gösterir ve değişime, gelişime ayak uyduramadığı için mutsuzluk çektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir