Rüyada Ölümün Yaklaştığını Görmek


Rüyada ölümün yaklaşması neye çıkar?

Merhaba. Ben bugün rüyamda kendi son günlerimi yaşıyordum, ölecektim, öleceğimi gördüm. Çünkü rüyamda ölümcül bir hastalığa yakalanmıştım ve belirtiler vardı. Bunlardan biride tırnaklarım hep kalkmıştı etten çıkmıştı kapak açar gibi açabiliyordum, tırnaklarımın altı çok fena kanla doluydu.

Ölüme hazırdım, korkmuyordum ama ağlıyordum, öleceğim için ardımda bu kadar insan bırakacağım için. Ve birde yeni doğmuş bir bebek gördüm kendimin de olabilir ama bunu tam olarak hatırlamıyorum, doğum yapacak olan 2 arkadaşım var bu rüya onlara gelmiş olabilir mi? Bu nedir? acilen  cevaplarsanız çok sevinirim, çünkü bayağı etkisinde kaldım. Havva tarafından 06.08.2014 / 13:49 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada ölümün yaklaştığını görmek neye yorulur?

Havva merhaba, aslında sitedeki teknik çalışmalar sebebiyle rüya yorumlama hizmetine ara verdik ama eski bir üyemin olman sebebiyle sana ayrıcalık yapıyorum. Gördüğün rüya gerçek hayatında hayal kırıklığı, umutsuzluk, karamsarlık duygularının ağır bastığı bir yaşam evresi geçirmekte olduğunu göstermekte ve üzerinizdeki tembellik, ağırlık durumundan bir an önce kurtulmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada öleceğini görmek veya ölümü beklemek kesinlikle bir ölüm işareti olmayıp gerçek yaşamda hayatının kontrolünü elinden kaçırdığınız duygusu içinde olduğunuzu simgelerken böyle rüya görürseniz derhal kendinize çeki düzen vererek, yaşamınızı düzene sokmalı, her şeyi gözden geçirmelisiniz mesajı verir. Rüyada ölümcül hastalığa yakalanmak, umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın kimi alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek makbul değildir, ancak hemen karamsar olmayıp, rüyada görülen diğer unsurlarla birlikte değerlendirilmelidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Rüyada Ölümün Yaklaştığını Görmek” hakkında 3 yorum yapılmış
 1. Ecem dedi ki:

  Merhabalar. Dün gece gördüğüm bir rüyayı size sormak istiyorum. Bizim burada hamile bir abla var. Yakınım olur kendisi. Onun bebeklerinden birinin suyu eksilmiş ve ölme ihtimali var. Kaç gündür buna üzülüyorum. Dün gecede rüyamda iki bebeğinde karnında öldüğü haberini alıyorum ve çok ağlıyorum. Acaba bu rüya hayra mı yorulmalı yoksa kötüye mi?

  • Admin dedi ki:

   Ecem merhaba, bana göre gördüğün rüya gerçek hayatında kafanı taktığın bir konunun (bebeklerden birinin suyunun azalması) ve onun üzüntüsünün rüyadaki yansımasına benziyor. Birinci grup dediğimiz bu rüyalar yorumlanmazlar. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin ve yakınınızın bebeklerine kavuşmasını bekleyin.

 2. Nesrin ozdemir dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda kafamın üst tarafında açıldığını sonrada derinin aşağı sıyrıldı gibi gördüm hemen korkuyla annemin babamın kapısına gittim vakit geceydi ışık kapiya vuruyordu onlarda bir şey yapamadilar baka kaldılar öleceğimi anladım ve çaresiz ölümü bekledim sonrada uyandim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*