Rüyada Ölümün Yaklaştığını Görmek

Rüyada ölümün yaklaşması neye çıkar?

Merhaba. Ben bugün rüyamda kendi son günlerimi yaşıyordum, ölecektim, öleceğimi gördüm. Çünkü rüyamda ölümcül bir hastalığa yakalanmıştım ve belirtiler vardı. Bunlardan biride tırnaklarım hep kalkmıştı etten çıkmıştı kapak açar gibi açabiliyordum, tırnaklarımın altı çok fena kanla doluydu.

Ölüme hazırdım, korkmuyordum ama ağlıyordum, öleceğim için ardımda bu kadar insan bırakacağım için. Ve birde yeni doğmuş bir bebek gördüm kendimin de olabilir ama bunu tam olarak hatırlamıyorum, doğum yapacak olan 2 arkadaşım var bu rüya onlara gelmiş olabilir mi? Bu nedir? acilen  cevaplarsanız çok sevinirim, çünkü bayağı etkisinde kaldım. Havva tarafından 06.08.2014 / 13:49 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada ölümün yaklaştığını görmek neye yorulur?

Havva merhaba, aslında sitedeki teknik çalışmalar sebebiyle rüya yorumlama hizmetine ara verdik ama eski bir üyemin olman sebebiyle sana ayrıcalık yapıyorum. Gördüğün rüya gerçek hayatında hayal kırıklığı, umutsuzluk, karamsarlık duygularının ağır bastığı bir yaşam evresi geçirmekte olduğunu göstermekte ve üzerinizdeki tembellik, ağırlık durumundan bir an önce kurtulmak gerektiğini temsil etmektedir.

Rüyada öleceğini görmek veya ölümü beklemek kesinlikle bir ölüm işareti olmayıp gerçek yaşamda hayatının kontrolünü elinden kaçırdığınız duygusu içinde olduğunuzu simgelerken böyle rüya görürseniz derhal kendinize çeki düzen vererek, yaşamınızı düzene sokmalı, her şeyi gözden geçirmelisiniz mesajı verir. Rüyada ölümcül hastalığa yakalanmak, umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın kimi alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir.

Rüyada yeni doğmuş bebek görmek makbul değildir, ancak hemen karamsar olmayıp, rüyada görülen diğer unsurlarla birlikte değerlendirilmelidir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir