Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölünün Bisiklete Bindiğini Görmek

Rüyada ölünün bisiklete binmesi neye işarettir?

Merhaba. Rüyamda 4-5 gün önce rahmetli dedemi gördüm, ailemle birlikte yaşadığım eve babaannem ile diri bir halde geldi. Ben gördüğümde çok şaşırmıştım, (onu rüyamda daha 4-5 kez görmeme rağmen) yine şaşkınlıklar içinde karşıladım rahmetliyi. Sonrasında benden çok gurur duyduklarını söyledi. Neyse dun aksam yine rüyamda kendisi (diri bir halde yine) bisikletle ailem ile bulunduğumuz bir eve geldi (bisikletle gelirken gördüm diri bir halde). Bu rüyamı tabir ederseniz çok sevinirim. Tesekkürler, Mehmet.

Rüyada ölünün bisiklete bindiğini görmek tabiri

Mehmet selam, rüyanız oldukça güzeli huzur verici bir rüyadır, çok güzel şeyleri işaret etmektedir. Rahmetli dedeniz yakın zamanda iyi bir haber alacağınızı simgeler, zaten rüyada sizinle gurur duyduğunu söylemesi bunun bir ipucudur. Bu haberin işinizi, kariyeriniz ya da çevrenizin sizinle gurur duyacağı bir konuda olma ihtimali yüksektir.  Rahmetli dedenin bisiklete binmesi alinizin rahatlaması, sıkıntıların bitmesi anlamını taşımaktadır.

“Rüyada Ölünün Bisiklete Bindiğini Görmek” için 3 yanıt

Sevdiği çocuğun bisikletten düştüğünü görmek
Rüyamda sevdiğim çocuk aynı zamanda eski sevgilim oluyor kendisi, üst kısmı çıplaktı. Ve benim arkadaşlarımla oturuyordu. Sırtı bana dönüktü gittim omuzlarını sıktım, masaj yaptım. Ardından kendi arkadaşlarıyla bisiklet yarışı yapmaya başladı, tam yarışın başında kaydı düştü sevdiğim çocuk. Sonra alnından yaralanmış gittim “acıdı mı” dedim yarasının üstünden öptüm sarıldım. Sitenizi desteklemeyi çok isterdim ama gerçekten sosyal medya kullanmıyorum.

Değerli okurum, hayatta bazı önemli değerler vardır ki bunlar insan olmanın temel unsurlarıdır. Örneğin kendine saygı, dürüstlük, yardımlaşma gibi. Ülkemizde bazı insanlar emek vermeden kazanmaya, hazıra konmaya, kolay yoldan köşe dönmeye o kadar çok alıştırıldı ki bu kişiler için hedefe varmak amacıyla her şey mübah hale geldi; yalan, sahtekarlık, iki yüzlülük ve aklınıza ne gelirse…

Size bir hizmet veriyoruz ve bunun karşılığında sitemizi desteklemenizi istiyoruz. Üstelik destek vermek zorunda da değilsiniz, destek vermeyenlerin rüyaları sıraya dizilmekte ve uygun zamanlarda cevaplanmaktadır. Çok ilginçtir ki bize yazan dostlarımızın sadece yaklaşık %25 i samimi olarak bize destek veriyor. geri kalanlar ya destek vermeden yani bedavadan hizmet istiyor, ya da utanmadan yalan söylüyor. Söylenen yalan ise genellikle; “sosyal medya kullanmıyorum”. O kişiler kendilerini kötü hissetmesin, kendilerine saygılarını yitirmesinler diye bunu rüya gönder formunda “Lütfen “sosyal medya kullanmıyorum” yazarak kendinize olan saygınızı kaybetmeyin.” diye uyardık.

Örneğin yukarıdaki rüyada Nigar kullanıcı adını kullanan rüya sahibine bir diyeceğim var; eski sevgiliniz var, yenisi yolda, adamın üst kısmını çıplak görüp masaj yapıyorsun, o bisiklet yarışı yapıyor, yaralanıyor, yarasını öpüyorsun… tüm bunları bilen ve yapan bir gencecik kızımız sosyal medya kullanmıyor. Buna ne cevap verilir, ben cümlenin başını yazıyorum, sizlerden devamı için öneriler bekliyorum: “Haydi canım….

Yakin zamanda eski erkek arkadaşımın babası vefat etmişti. Bende rüyamda babasinin benim yanımda bisiklet sürdüğünü gördüm. Sonra bisikletten düşüyordu orada ölüyordu. Annesi de sen öldürdün diyip bana bağırıyordu. Çok kötü bir şekilde uyandım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir