Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölünün Dirildiğini Ve Mezardan Çıktığını Görmek

Rüyada ölünün dirildiğini ve mezardan çıktığını görmek neye işarettir?

Merhaba, bana yardımcı olursanız sevinirim büyük babam öleli 4, babaannem öleli 8 sene oldu, rüyamda büyük babamla babaannemin mezarını ziyarete gittik ve gittiğimizde babaannemin mezarının yarısının açıldığını ve açılan yerlerden babaannemin cenin pozisyonunda ( bacaklarını karnına çekmiş ) yattığını ve vücudunda hiç bir bozulma olmadığını gördük, büyük babamla babaannemin mezarını örtmek istedik ve elimizle tabaka tabaka toprak alıp mezarını kapattık, biz tam kapattık arkamızı döndük mezar açıldı ve babaannem kalktığı gibi ( üstünde elbise vardı ) kaçtığını gördük ben ve büyük babam önce korktuk sonra kendimize geldiğimizde babaannemin hızla koşarak bizden uzaklaştığını gördük, biz seslenerek “babaanne nereye gidiyorsun” dedik, o bize “beni oyalamayın işim var” dedi ve kaçarak gitti, bu rüyanın yorumunu bekliyorum çok teşekkür ederim.

Yaşınız :31
Cinsiyetiniz :Erkek
Medeni durum :Evli
Mesleğiniz :Elektrikçi
Ruh haliniz : Mutlu

Rüyada ölünün dirilmesi ve ölünün mezardan çıktığını görmek yorumu

Rüyada ölü birini diri görmek, ölmüş birini canlı görmek, oldukça sık karşılaşılan rüyadır. Rahmetli baba, vefat etmiş anne için özel anlamları vardır, ilgili rüya tabiri sayfasında açıklanmıştır.

Dede, nine, anneanne, babaanne, amca, dayı, hala, teyze, kaynana, kayın peder, kuzen gibi ölmüş aile büyüklerinin canlı görülmüş olması genellikle hasret ile özlemleri, aile sıcaklığı, kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir.

Rüyada mezar görmek, gerçek yaşamınızda sizi oldukça rahatsız eden bir sorunun çözümü için gerekli bilginin aslında sizde olduğunu, boşu boşuna başka yerlerde arama yaparak vakit geçirmemek gerektiğini, içinizde bu bilgi ve gücün farkında olarak ona göre davranmak, hem bu dünya için yapılması gerekenleri zamanında yapıp hemde ahiret için hazırlıklı olmak gerektiğine yorumlanır. Rüyada mezar görmenin derin çözümlemesi ise aslında yaşamın maddi ve manevi yönleri arasında denge kurmak arayışını temsil etmesidir.

Rüyada rahmetli ninenizin mezardan çıkması, koşması, benim işim var demesi aslında sizi reel hayatınızda içinde bulunduğunuz yaşamın maddi ve manevi yönleri arasındaki sıkışmışlık hissinden kurtulma isteğinin yansımasıdır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölünün Dirildiğini Ve Mezardan Çıktığını Görmek” için 15 yanıt

Bundan neredeyse 1 ay öncesinde eski sevgilimin annesini kaybettik. Kadınla aramız çok iyiydi çok iyi anlaşırdık, ölümünden sonra baya üzüldüm. Lakin eski sevgilim annesinin ölümünden sonra benden ayrılıp başka kızlarla konuşmaya başladı, hatta baya iğrenç şeyler yapmaya başladı.
2 gece önce ilk olarak eski sevgilimin ailesini rüyamda gördüm, gülüyorduk hep birlikte 2 gün sonrada ölmüş annesini gördüm. Gayet güzeldi dinç duruyordu, oğlu hakkında konuştuk “işte ben onunla konuşucam, az sabret, ilk salıyı sonra cuma gününü bekle” dedi ya da tam tersini de demiş olabilir. Lakin rüyamda gördüğüm kişi oydu ama rüyada evin içinde olan biri annesine kimsiniz diye sorunca ölen kişinin ya kardeşi ya da ablasıyım dedi o anıda tam hatırlamıyorum. Sizce o kişi o mu yoksa başkası mı ne anlama geliyor?
19, Kadın, Bekar, Öğrenci, mutlu.

Sinem selam,
Eski sevgilini ailesini rüyada görmek uyanık hayatında bazı sorgulamalar yaptığını, neyi nerede yanlış yaptığını bulmak istediğini ve bunu tek başına çözemediğini ifade ederken, arkadaşının rahmetli annesini görmek ve devamındaki olaylar ise ise bazı şeyleri danışacağın birine ihtiyaç duyduğunu temsil etmektedir.

Rüyada ölen kız kardeşini diri görmek nasıl yorumlanır
Rüyamda ölmüş kız kardeşimi gördüm, mezardan çıkarıp getirdiler ve “o aslında ölmedi” dediler, çok güzeldi ama yüzü bembeyazdı, kefende idi, kefeni açtılar tam yanına gittim geri sarıp mezara koydular, bana bakarak güldüğünü gördüm ve bir ses bana “ölmedi, o yanınızda” dedi, benim yeni doğmuş bir kardeşim var ve oda kız ölen kardeşime çok benziyor, lütfen yorumlayın çok merak ediyorum.

Nur merhaba,
Allah sevgili kardeşinin mekanını cennet eyleyecek inşallah. Allah sizlere sabır versin. Bildiğin gibi hepimiz öleceğiz ve ahirette buluşacağız, bu dünyada misafiriz. Gerçek yaşam öteki dünyada.
Rüyada rahmetli kız kardeşi görmek konusunda sayfada yer almaktadır ve bu rüya yalnızlık, depresyon, paylaşacak birilerini bulamamak gibi hayatın manevi yönlerinde manevi desteğe ihtiyacınız olduğunu, onun yokluğundan büyük ızdırap çektiğinizi simgeler. Ölen kız kardeşi diri, rahmetli bacıyı canlı görmek insanın manevi zorluklar yaşadığı dönemlerde sık görülür.

Dün akşam rüyamda mezarlık vardı, oradan geçerken bir genç bana bakıyordu, ben ona. Sonra genç mezardan kalktı ve yanıma geldi, konuşuyordu, ilgileniyordu benimle “senin için geldim” diyordu, “bu akşam burada kalacam ama sonra gidecem” diyordu, çok tuhaf bir rüyaydı, acaba ne anlama geliyor?

Annnem rüyasında anneannemi mezardan çıkartınca diriliyor ona yemek yedirip sarılıp sonra tekrardan mezara geri gomuyor bu ne demek oluyor? Yardimci olur musunuz?

Ben babannemin evinde bi mezar gördüm ve mezar taşatan di üçgen di kapağı biraz açıktı ve içinde kefene sarılı babaannem vardı kalıyordu ben yatiriyodum garı kalkıyordu en sonunda babam geldi ve kefene iyice sardi sarmaladı baba dedim niye yatmiyor dedim yeri rahat deil dedi Tmm dedim ve babam mezarı kapatacakti ki ben on babaannmein gözüne baktım kıp kırmızı idi boyle sanki yanardağının alev rengi gibiydi sonra babam mezarı kapattı vr o an uyandım vr babaannem hep namazını kılardı size nedir bu hep ruyama giriyor babaannem

Bi arkadaşımla yurt dışına gidiyorum orda hiçte tekin olmayan bi adam bizi mezarlığa götürüyor ve bana annemin asıl mezarının o mezarlıkta olduğunu söylüyo gidip açıyorum gerçektende annem içinden çıkıyo hemde yaşıyo olarak bünün anlamı ne olabilir

Ben 4 ay önce babamı kaybettim ve rüyamda babamı mezardan cıkıp eve geldigini gördüm babam bize orda yerim daha rahat dedi ve haftada. Birgun eve gelip diyer gunler mezarda kaliyordu lutfen yorumlarmisiniz lutfen

Bir ruyamdada babam eve gelmis ve namaz kiliyordu ama namazi kilarken yanlisliklar yaparak kiliyordu sonra uyandim lutfen yorumlarmisiniz

Mezarliga gidiyorum bir dedeyi gomuyolardi daha once bir gencin resmi vardi mezarlikta mezarlikta o genc yaninda bir cocukla bana el saladi cocuk onu yuz ustu bir mezarliga koydu

Rüyamda mezarlıktayım. Amcam(ölenin babası) ben ve diğer amcaoğlu mezarlıktayız nasıl ağlıyoruz abi diyorum abi son kez göreyim o sıra amca oğlu çıkıyor ve mezardan Mehmet(ölen kişi) kafasını sağ sol yapıp birden ayağa kalkıyor mezarın sağ tarafında dik bir şekilde toprağı resmen delerek çıkıyor o sıra Amcam oğluna kızarak al işte dedi Mehmet mezarılığın en üstüne çıktık duvar var birtane dibine sanki gizli konuşuyorduk zayıflamış gibiydi.. sana ne oldu dedim abi nolmuş dedı omzuna dokunarak bir sarıldık çiğerimize sokacak gibiydik sonra ellerini aşağı indirerek abiiiiiiiiii dedi SEke Seke mezarlıkta arkaşlarını kovalamaya başladı. saçları ve kaşları kınalı gibi kızıldı gözlerini seçmedim uyandım yüz üstü yatyordum bir gülüyordum …

Merhaba abla ve abilerim bende sizler gibi tuhaf bir rüya gördüm ve açıkcası şuan acayip korkuyorum. Rüyam;
Bir mezarın içindeyim. Üstümde tahtalar var. İtmeme rağmen kalkmıyor. Üstelik karanlık bile değil. Normal bir insanın günışığında gördüğü gibi görünüyorum. Korkuyorum. Ne zaman dar alana girsem veya girmem gerektiğini düşünsem aşırı korkarım ve orada da gerçekmiş gibi korkuyordum. Lütfen yorum yapın ve bana bir akıl verin.

Rüyamda silahlı kişilerden kaçıp kurtulup ablamın mezarını eşip açıyorum ve ablam oradan çıkınca ben koşuyorum sevinçten oda koşarak mutlu bana sarılıyor allahım sana hamdolsun diyerek çığlıkla havalara zıplıyoruz beraber seviçten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir