Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölünün Dirilmesi

Rüyada ölünün dirilmesi neye işaret eder?

Babaannem kanserden 4 yıl önce vefat etti. Dün gece rüyamda önce onu mezarda gördüm fakat mezarın içinde değildi, ölüler üzerindeydi, babaannemin üzerinde de beyaz bir örtü vardı, birkaç kez kımıldadığını gördüm, ailemdekilere söyledim, kimse inanmadı “yanlış görmüşsündür sen” diye geçirdiler. Böyle geçti günler ama her gün mezara gidiyor oluyoruz, sonra 1 2 kez bunlar da gördü yine sihirdir, başka bir şeydir diye geçiştirdiler ama ben ısrarla yaşıyor diye ağlıyorum, her gün anlatmaya çalışıyorum, ispatlamaya çalışıyorum.

Daha sonra nenemin ve bir ya da 2 kişinin mezarı bizim arka bahçemizde oluyor ve ben o gece bütün pencereleri perdeleri korkudan kapatıyorum, uyumamak için direniyorum ama uyuyup kalmışım, sabah yine bir toplulukla gidiyoruz başına, herkese laf yetiştirmeye ispat etmeye çalışırken gözlerini açıyor, babaannem diriliyor bizim evimize getirilmiş oluyor ama hiç bir şey söylemiyor, konuşamıyor adeta ölü gibi.

Birden kusmaya başlıyor ama çıkanlar küçük küçük böcekler belki binlerce şey çıkıyor içinden ve ondan sonra tam anlamıyla diriliyor hatta fiziken gençleşmiş, daha diri duruyor, bir şeyler anlattı çok şey daha doğrusu ama aklımda kalmadı onlar, sadece olan her şeyi gördüklerini duyduklarını ama tepki veremediklerini, bize kendilerini duyurmaya çalıştıklarını anlatıyor derler ya başında ağlarsan rahatsız olurlar diye ben de özür diliyorum gelip başında ağlayıp seni huzursuz ettik diye o da hayır ağlandıkça dirilmelerine yardım ettiğimizi ya da ona benzer bir şey söyledi tam hatırlamıyorum söylediklerinden aklımda kalan sadece buydu.
19 yaşında bekar bayanım.

Rüyada ölünün dirilmesi neye yorulur?

Rüyanızda bir çok olay geçiyor, birden fazla unsur var ancak ana tema ölmüş babaanneyi canlı görmek olup bu hasret ve özlemleri, aile sıcaklığı ve kendini güvende hissetme gereksinimi ya da yol gösterici birine gereksinim duyduğunuzu gösterir. Ölmüş babaannenin dirildiğini görmek ise hayatınızda önünüzde halletmeniz gereken pek çok sorun olduğunu, bunları çözmek için öncelikle manevi huzura erişmiş olmanız gerektiğini simgelemektedir.<

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölünün Dirilmesi” için 2 yanıt

Rüyamda ölmüş dedemin dirildiğini ve tekrar öldüğünü gördüm, yeşilliklerin ağaçların arasında yüksek bir şeyin üstünde ölü olarak yattığını gördüm, üstünü kapatmışlar sadece kafasını gördüm, sizce bu ne demektir ?

Rüyamda anneannemin tekrar öldüğünü ama daha sonra bir hocanın onu dirilttiğini gördüm, dirilirken mutluydu ve ona sarıldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir