Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölünün Elini Öpmek

Rüyada ölünün elini öpmek ne demektir?

1 haftadır rüyalarım hep karışıktı. 3 önce bir rüya gördüm ve çok etkilendim. Dün ki rüyamda çok karışıktı Şöyle ki ; Vefat etmiş anneannemi yaşıyor olarak gördüm. Öldüğün de ki yaşında yani 87 yaşındaydı. Ölmeden önce başka şehirde yaşıyordu. Fakat rüyamda bizim yan eve taşınmıştı. Anneannemin yanına gidiyorum elini öpüyorum. Karnını şiş görüyorum ve soruyorum, hamile olduğunu öğreniyorum.

Şaşırıyorum “87 yaşında hamile kalması mümkün değil” diye kendi kendime söyleniyorum. Doğuma 1 gün kaldığını ve ayaklarının çok şiştiğini söylüyor. Anneannem benden bir şey istiyor tam hatırlamıyorum ve ben mutfağa gidiyorum yerde kesilmiş hamurlar erişteler oluyor serilmiş bir şekilde mutfaktan çıkıp anneannemin yanına gidiyorum ve uyanıyorum. Rüyanın ne anlama geldiğini hala anlayamadım araştırdım bulamadım aydınlatırsanız memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Takma isim : April48
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Muhasebeci
Ruh haliniz : Bugünlerde umutsuz bir ruh hali içindeyim.. Hayırlı bir iş vardı fakat cenaze yüzünden ertelendi. Sürekli aksilikler çıkıyor ve ben kafaya çok takıyorum.

Rüyada ölünün elini öpmek neye yorulur?

Rüyanızın üç ana unsuru vardır; vefat etmiş anneanneyi görmek, ölünün elini öptüğünü görmek ve ölünün hamile olduğunu görmenizdir.

Rüyada ölen birisini görmek, özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada ölü görmek, sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Rüyada ölü birini, ölmüş birini görmek hakkında söylenecek en önemli söz ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Rüyada ölünün elini öpmekölmüş birinin elini öptüğünü görmek, günlük yaşamınızda kendini anlatma konusundaki sıkıntılarınızı aşacağınızı işaret eder.

Rüyanızın en önemli bölümü rahmetli ninenizi hamile olarak görmeniz olup bu bölüm hakkınızda çok önemli bilgi vermekte, yaşamınızda bir değişim ya da dönüşümün arefesinde olduğunuzu, yeni bir adım atmak, yeni bir şeye başlamak ya da bir yatırım yapmak gibi bir düşünceniz varsa bir kez daha düşünmeniz gerektiğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölünün Elini Öpmek” için 4 yanıt

Rüyamda ölü birinin elini öptüğümü gördüm, anlamını merak ediyorum rüyamdaki ölen akrabam birisi idi.

Rüyamda ölmüş babamı gördüm, ona sarıldım, babamın elini öptüm, ağladım. Bu ne demek admin? teşekkür ederim.

Vefat eden dedemi rüyamda gördüm. Ben uzun bir yolculuğa çıkıp geldikten sonra dedemin elini öpmeye gidiyorum ve dedem elini uzatırken Ağlayarak “neredesin sen şimdiye kadar” dedi ve birlikte ağlamaya başladık. Rüyam bitmiştir yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler. 19, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Yunus merhaba,
Gördüğün rüya gerçek hayatında yaşamını derinden etkileyecek bir karar almak, yatırım yapmak ve bir şeye başlama aşamasında olduğunu ve bu konu hakkında danışacak, sana yol gösterecek güvendiğin birinin varlığına ihtiyaç duyduğunu göstermektedir. Ancak düşündüğün ne ise hayırlısıyla gerçekleşecek mesajı vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir