Rüyada Ölünün Su İstediğini Görmek

Rüyada ölünün su istemesi ne manaya gelir?

Rüyamda rahmetli bir büyüğümün bizim evde oturduğunu, koltukta uyuduğunu gördüm. Sonra benden su istedi tekrar uyudu, ben suyu getirdiğimde gözlerini açtı ve benden su istemediğini söyledi ve ardından “yinede getirmişsin içeyim oğlum” dedi. Sizce bu rüyanın yorumu nedir? rüyada ölmüş birinin su istemesi ve ölüye su vermek ne demektir. Teşekkürler. Hilmi.

Rüyada ölünün su istediğini görmek neye yorulur?

Hilmi merhaba, gördüğün rüyanın üç ana unsuru var; rüyada ölmüş bir büyüğünü görmek, rüyada ölünün su istemesi ve rüyada ölüye su vermek. Rüyada ölen birisini görmek, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur

Rüyada ölmüş birinin bir şey istediğini görmek çok önemli rüyadır, mutlaka dikkate alınmalıdır. Bu rüya genellikle gören kişinin bu dünyadaki davranış ve yaptıkları ile yapması gerekenler konusunda mesaj verebilmektedir. Rüyada ölüye su vermek, ölmüş birine su verdiğini görmek, yaptığınız hayır veya iyiliklerle bol bol dua aldığınızı ve bu dualar sayesinde işlerinizin hep yolunda gittiğini / gideceğini temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir