Rüyada Ölünün Su İstediğini Görmek

Rüyada ölünün su istemesi ne manaya gelir?

Rüyamda rahmetli bir büyüğümün bizim evde oturduğunu, koltukta uyuduğunu gördüm. Sonra benden su istedi tekrar uyudu, ben suyu getirdiğimde gözlerini açtı ve benden su istemediğini söyledi ve ardından “yinede getirmişsin içeyim oğlum” dedi. Sizce bu rüyanın yorumu nedir? rüyada ölmüş birinin su istemesi ve ölüye su vermek ne demektir. Teşekkürler. Hilmi.

Rüyada ölünün su istediğini görmek neye yorulur?

Hilmi merhaba, gördüğün rüyanın üç ana unsuru var; rüyada ölmüş bir büyüğünü görmek, rüyada ölünün su istemesi ve rüyada ölüye su vermek. Rüyada ölen birisini görmek, ölmüş birisini görmek özlemleri, hasretleri simgeler. Rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölmüş diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölmüş görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölmüş hayra yorulur

Rüyada ölmüş birinin bir şey istediğini görmek çok önemli rüyadır, mutlaka dikkate alınmalıdır. Bu rüya genellikle gören kişinin bu dünyadaki davranış ve yaptıkları ile yapması gerekenler konusunda mesaj verebilmektedir. Rüyada ölüye su vermek, ölmüş birine su verdiğini görmek, yaptığınız hayır veya iyiliklerle bol bol dua aldığınızı ve bu dualar sayesinde işlerinizin hep yolunda gittiğini / gideceğini temsil etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. Hilal dedi ki:

  Ölünün soğuk su istemesi
  Yaşım 38, evliyim, ev hanımıyım, yorgun, mutsuz, ne bileyim ölüm bugünlerde çok aklıma geliyor, sadece çocuklarımla mutlu onların varlığına şükreden ama büyüdüklerini göremeyecekmişim gibi düşünen, eşimle sorunlu öyle bir ruh halindeyim. Rüyamda çok sevdiğim babamın teyzesi 1 yıl önce vefat etti, annemle bize gelmişler, anneme kendi kendime kızıyorum “niye teyzemi getirdi” diye “çünkü eşimle sorunluyuz teyzeme de rezil olurum” diyorum, teyzem biraz yorgun görünüyor, “teyzem uzun yoldan geldin, yat dinlen istersen” diyorum “yok ama susadım su verir misin ama soğuk su olsun” diyor, “dolapta su yok teyze, çocuklar küçük diye dolaba su koymuyorum ama hemen buzluğa koyarım soğur” diyorum. Mutfağa gidiyorum şişe arıyorum, bir küçük cam şişe buluyorum “bu yeter herhalde” diyorum. O sırada masanın üstünde bir bisküvi oluyor, bir uzun makarna oluyor, teyzem eli boş gelmemek için getirmiş diye düşünürken annem geliyor mutfağa “çocuklara getirdim” diyor, “teyzem getirdi sandım ama niye uzun makarna aldın anne çocuklar yiyemiyor bendekileri sana vereceğim” diyorum, teyzeme suyu veremedim, bu rüyayı yorumlar mısınız?

  • Admin dedi ki:

   Hilal merhaba, rüyada ölmüş birinin bir şey istemesi rüyada ölü görmek sayfasında anlatıldığı gibi önemle incelenmesi gereken bir rüyadır ve rüya sahibinin bu dünyada yaptıkları ile yapması gerekenler konusunda mesaj verir. Rahmetli teyzeniz sizden soğuk su istiyor ki burada odak noktası sudur. Su hayat demektir, yani yaşam sevinci ve yaşam enerjisini işaret eder. Sizin ona onun istediği soğuk suyu veremememiş olmanız aslında yaşam sevincinizde ya da yaşam enerjisinde bir eksiklik, zayıflama ya da bir sıkıntıyı temsil eder ki zaten siz yaşadığınız bazı olaylar sonucu bazı sıkıntılar çekiyorsunuz. Bu rüya yaşam enerjinizi artırmanın yolunu bulmanız gerektiğini (dua, olumlu düşünme, düşünce veya davranış şeklini değiştirme, daha fazla gayret vb) gösteriyor olabilir.

 2. Derin dedi ki:

  Merhaba ben bugün rüyamda ölen dedemi gördüm onu gördüğüme çok sevindim ama o sevindiğim için bana kızdı sonra bana git bi bardak su iç bana da bir bardak su getir dedi ama ben suyu vermeden uyandım rüyamı yorumlarmısız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*