Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölünün Yaşadığını Görmek

Rüyada ölünün yaşadığını görmek nedir?

Yaklaşık 3 ay önce birdenbire yengemi kaybettik henüz 52 yaşındaydı. Geçen ay gördüğüm rüyada yengem “bana bak bu uçakla kaza yaptım ve onun neticesinde öldüm ben” diyerek bir uçağı gösterdi. Dün gördüğüm rüyada ise bir kalabalık odada oturuyoruz yengem de var yanımızda bana diyor ki ben rüyada kendimi ölmüş gördüm ben öleceğim diyor ben de yok yenge belki de rüya gerçekleşmez neden böyle düşünüyorsun diyorum ondan önceki rüyamda da “ben ölmedim, yaşıyorum” diyordu, bunlar ne anlama geliyor açıklarsanız sevinirim. Hoşça kalın.

Rüya konusu: ölünün yaşıyor görülmesi, uçakla kaza, ucak. Ben 32 yaşındayım bayanım Mesleğim Makina ressamı, bekarım

Rüyada ölünün yaşadığını görmek nasıl yorumlanır?

Sevdiği insanı, yakınlarını kaybeden insanlar, kaybettikleri kişileri sık sık rüyalarında görürler ve sizin rüyanızda bu kategoridedir. Yengene rahmet dilemekten başka bir şey söyleyemeyiz. Dualarınızı eksik etmeyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölünün Yaşadığını Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda kıyametn kopmasına 10 dakika kaldığını ve ölmüş kişilerin dirildiğini gördüm. benim babam 7 yıl öce vefat etti, babamın bize geldiğini gördüm ve bize diğer dünyada yandığını söyledi, acilen yorumlamanızı istiyorum lütfen. kafam çok karışık.

Vefat eden babayı rüyada görmek
Selam arkadaşlar, ne olur bu söyleyeceğim rüyayı bana yorumlayın, gerçekten dayanamıyorum. Ben dün gece vefat eden babamı rüyamda gördüm ve rüyada biri bana diyordu ki “baban dirilmiş, tekrar ölmesi için defnedeceğiz” diyorlar, onunla konuşmak için ben babamın yanına gidiyordum ama konuşacak durumda değildi, çok halsizdi ve oradaki imam diyordu ki “sakın ona bir şey sormayın, şuan diğer dünyada, eğer soru sormaya devam ederseniz öteki dünyada neler oluyor size söyler” ve bende hemen çekildim, ondan sonra babam ölüyordu, sırtında iki yerde kan vardı, ne olur yalvarırım yorumlayın.

Rüyada ölen babası ile sohbet etmek
Rüyamda şoför koltuğunda yengemin damadı, yanında ise rahmetli babam, arka koltukta ise ben sohbet ediyorduk, gülüyorduk birden yolun bittiğini fark ettim ben ve “kaza yapacağız” diye bağırdım, frene basarak arabayı durdurdular. Bu rüyamın manası nedir?

Yıllardır rüyada görmediği rahmetli babayı görmek
Babamı kaç yıldır rüyamda görmediğimi hatırlamıyorum bile, rüyamda yanımda 1 arkadaşım ve ben içimden diyorum ki “Allahım ne olur babamı göreyim” diyorum, daha sonra otobüsü ile evin yanına geliyor, içeride arkadaşları ve çocukları içeri giriyorum beni görmüyor arkasından ona bakıyorum, lütfen açıklar mısınız?

benim babam öldürüldü. rüyamda babamı bir kafede tek başına otururken gördüm gülümsüyordu ama bir gözü beyaz görünüyordu yoktu. annem babama benzettiğimi ama aslında o olmadığını söylüyordu. ne anlama geliyor olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir