Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölünün Yıkanması

Rüyada Ölü Yıkanması Neye İşarettir?

Merhabalar, rüyamda boşanmış olduğum eski kocamın ölmüş olduğunu gördüm, eşimin ölüsünü bir cenaze arabası ile benim evime getirdiler. Bana eski eşimi benim kendi köyümde toprağa vermem gerektiğini söylediler, bende “biz onunla ayrıldık, onu benim köyüme götüremem, şimdi bu ölüyü alın gidin evimden” dedim.

Adamlar kabul etmedi, “onun kimsesi yok, senin gömmen lazım” diyerek ölüyü bana bırakıp gittiler. Çaresiz onu alıp bir arabaya yükleyip köyüme götürdüm. Köyde ölü yıkayacak kimse yokmuş, köyümdeki bazı kişiler ölüyü yıkamak sana düşüyor dediler. Bende çaresiz eski kocamın ölüsünü yıkadım, birisi yardım etti ve onu kefenledik, sonra mezara gömdüler.

Çok kötü bir rüyaydı, durup dururken neden böyle bir rüya gördüm. uzun bir zamandır onu rüyamda da gerçekte de görmedim. Teşekkür ederim.

Rüyada Ölünün Yıkandığını Görmek Nasıl Yorumlanır

Birsen merhaba, görmüş olduğun rüya gerçekten can sıkıcı ögeler içeriyor. Rüyada eski kocasının öldüğünü görmek veya duymak rüyayı gören kişinin zihninin derinliklerinde kalmış, bastırılmış bir pişmanlığın bir sebeple açığa çıktığına işaret eder.

Rüyada ölü birini yıkadığını görmek veya bir ölüyü yıkamak rüyayı gören kişinin sevdiği birini aşırı derecede üzdüğünü ve yapmış olduğu bu hatalı davranışı affettirmek için derhal bir şeyler yapması gerektiğini işaret eder. Eski kocanı kefenlediğini görmek ise yaşamından olumsuz duygu ve düşünceleri çıkaracağını, geleceğe daha umutlu bakmaya başlayacağını işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü yıkanırken görmek ya da ölü yıkandığını görmek rüya sahibi için bir son ifadesidir. Ancak bu sona erme bir ölüm manasında olmayıp, bir duygu ya da düşüncenin sona ermesini temsil eder. Rüyada ölü yıkayan birini görmek makbul bir rüya olmayıp ve üzüntü, hastalık veya sevilen birinin ölümüne rivayet edilir.

“Rüyada Ölünün Yıkanması” için bir yanıt

merhaba ben ruyamda olmus birinin yikandigini gordum ama kim yikaniyo onu goremedim ve okadar pis kokuyoduki ruyamda kustum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir