Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüye Fal Baktırmak

Rüyada ölüye fal baktırmak neye delalet eder?

Ben fal baktırmaya çok meraklı bir insanım, nerede bir falcı görsem hemen baktırırım ve çok inanırdım. Bir gün rüyamda yine fal baktırmaya gidiyorum, herkes çok methediyor ama gittiğim falcı yunus emre, yani ölü adama fal baktırmaya gidiyorum. Annem, ben, birde arkadaşım gece yunus emre türbesine gidiyoruz ama gittiğimiz yer çok farklı, türbe gibi değil şato gibi bir yer ve karanlıkta içeri oturuyoruz, sözde Yunus Emre’nin ölü adamın bana fal bakmasını bekliyorum ama biri gelip mesainin bittiğini ve bugün Yunus Emre’nin başka kimseye fal bakmayacağını söylüyor, bende üzülüyorum.

Sonra yukarıdan, derinlerden bir ses bana “Fal mı? Allah mı?” diye sesleniyor, ben çok şaşırıyorum, “kimsin” diyorum, tekrar “fal mı Allah mı” diyor, bende “tabii kide Allah” diyorum. “o zaman bundan sonra fal baktırmayacaksın” diyor. Sonra sabah kalktığımda ise gözümü açar açmaz siyah kütük bir evde yaşamak istiyorum diyorum. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim günlerdir aklıma takılıyor bu ne anlama geliyor?

Kimden: defne
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 17
Medeni Durumunuz: Bekar
Anahtar kelimeler: fal, kütük ev, fal baktırmak, yunus emre

Rüyada ölüye fal baktırmak nasıl yorumlanır?

Defne selam, bu rüyayı gördüğün için sevinmeli, mutlu olmalı ve ders almalı, fal saçmalığından derhal uzaklaşmalısın. Geleceği sadece Allah bilir ve bu özellik peygamberlere dahi verilmemiştir. Ancak insanoğlu binlerce yıldır geleceği öğrenme merakı yüzünden olmadık saçmalıklarla uğraşmış, bugün ortaya yüzlerce fal çeşidi çıkmış bulunmaktadır. Birde buna meraklıların parasını kaz yolar gibi yolan falcılar çıkmıştır.

Kendi beyinsizliğini hiç görmeden “Aile içindeki mutsuzluğun” kendilerine büyü yapılması sonunda olduğunu düşünerek, kimin büyü yaptırdığını bulmak için 2 – 3 daire parası harcayan geri zekalılar biliyorum. Neyse sanırım bu kadar ders yeter.

Fal baktırdığını görmek, Rüyasında fal baktırdığını gören kimse dedikodulara, söylentilere neden olacak bir maceraya atılabilir. Bakınız fal rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir