Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüyle Halay Çektiğini Görmek

Rüyada ölüyle halay çektiğini görmek meye delalettir?

Merhaba gördüğüm rüyayla ilgili yorumlayabilir misiniz acaba ? teşekkürler. Rüyada ölmüş babaannemle birlikte halay çekiyoruz o ısrarla beni halaya çağırıyor ve çok mutlu. Ne anlama geliyor bu çok merak ediyorum.

Ana temalar: ölmüş babaanne, halay çekmek.

Rüyada ölüyle halay çekmek nasıl yorumlanır?

Rüyada ölmüş yakını birini canlı görmek korkudan emin olmaya, sevinç ve mutluluğa işaret eder
Rüyada ölmüş biriyle halay çekmek ise sizin için mutlu bir dönemin başladığını gösterir Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada halay görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölüyle Halay Çektiğini Görmek” için 5 yanıt

rüyamda gerçekten vefat eden bir kuzenimin bulunduğu mezarlığın önünden geçiyoruz, babam ile arabadayız başörtüm açılmış, nasıl bağlasam diyorum, bunu der demez ölü olan kuzenim dirilip güler bir yüz ile mezarının başında bana bakıyor. gerçekten yaşayan başka bir kuzenim de (ikisi de erkek) onun yanında rüyamda o da ölmüş güya.
diyorlar ki “biz buradan geçerken şöyle bağlardık sen de öyle bağla” diyor, bende dediklerini yapıyorum, sonra kız kardeşim ve gerçek hayatta olup ta rüyamda ölmüş olan kuzenimin kız kardeşi yanımıza geliyor, hep beraber halay çekiyoruz, gerçekten de rüyamda da ölmüş olan kuzenim bize gülümseyerek bakıyor, gerçekte yaşayıp rüyamda ölmüş olan da biz halay çekerken (onun kız kardeşi, benim kız kardeşim ve ben) fotoğraflarımızı çekiyor, fotolara bakıyoruz, kardeşimle beni almamış, sadece kendi kız kardeşinin fotosunu çekmiş. tabi bütün bunları mezarlığın önünde yapıyoruz tabiri ne ki acaba?

Ruyada ölmüş olan en sevdim arkadaşım kuzenim oluyor, onunla kavuşma sevinci ve saatlerce ikimiz tek kalabalıgın içinde halay çekip sarki soyleyi gordüm.

Merhaba ben rahmetli olmuş babamı gördüm halay çekiyordu çok neşeliydi ve halayın başında da tanıdığım bi kadın hamileydi ben onun yanına gittim dedim yavaş oyna beni dinlemedi babam da onun elindeydi ikisi çok oynadılar ve hızlı ne anlamına gelir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir