Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüyü Canlı Görmek

Rüyada ölüyü canlı görmek neye tabir edilir?

1, 5 aydır rüyamda ölmüş insanları canlı görüyorum.
1- ölen arkadaşımın oda gibi bir yerde yanında bulunuyorum ve bana “Zeynep namazını kıl öleceksin” demesiyle ben ağlıyorum. ama o kadar çok ağlıyorum ki ölmek istemediğimi söylemeye çalışıyordum. ve uyandım.
2- babamın halasının kolu sakattı ölmeden önce. rüyamda bembeyaz ve büyük bir yatakta ben yatıyorken sağlıklı bir şekilde yanıma geldi. ve bende bir şey istedi ama ben yataktan yanında kalkıp gittim.
3- yıllar önce ölmüş bir komşumuzu, ama sevdiğim ve sürekli dua okuduğum amcamı rüyamda hasta bir şekilde ve ben ona çok parlak ve siyah ayakkabı verdiğimi ve oda bana bunlar olur deyip aldığını ve iyileştiğini gördüm. bende bu arada çok ağlıyordum.

Neden arka arkaya ölmüş insanları ve özellikle sevdiğim ve çok değer verdiğim insanları gördüğüme anlam veremiyorum. bu rüyaların bir anlamı var mı? hep içimde bundan dolayı öleceğime dair his var. evliyim ve 2, 5 yaşında kızım var. eşim askerde. yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Rüyada ölüyü canlı görmek nasıl yorumlanır?

1- iç dünyanızda bir sıkıntılı dönem geçirdiğiniz ve inancınızla bunu atlatacağın size haber veriliyor.

2- Ölmüş babanız size aydınlık günlerin yaklaştığını müjdeliyor. Beyaz çarşaf ve babanızı sağlıklı görmeniz bunun simgesidir.

3- Başkalarına yardım etmekten kendinizi ihmal ettiğiniz işaret edilmektedir. Dualarınızı birazda kendiniz ve aileniz için yapmalısınız. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölüyü Canlı Görmek” için 2 yanıt

çocukluk arkadaşım eski oturduğumuz yerdeki bakkalın kızı Hilal (21) geçen sene falandı sanırım vefat etti, ama dün gece rüyamda gördüm onların bakkalındayız hilal yanımda ruh gibi duruyo ama o zaman ölmemiş ben bakkaldan bişeyler alıyorum annesi yardımcı oluyo ben ne alacağıma karar veremeyince annesi hilal’e bırakıyor beni, hilal hiç konuşmuyo ben şunu istiyorum bunu istiyorum falan diyorum sonrasında da uyandım zaten. Beyaz yüzlü, lacivert pantolonlu sanırım üstünde beyaz lacivert çizgili olan bi bluz giymişti. Ne demek acaba çok etkilendim çünkü yıllardır görmüyorum ve cenazesine bile gitmedim

daha yeni uyandim ve ruyamdaa annemin anneannesini canli bir sekilde bizim salondaki koltukta otururken gordum.. konusmuyordu yalnizca gulumsuyordu.. bende odamda oturuodm birden kalkip salona gittim ve onun yanina oturdum bana gulumsedi.. annem onun varligindan bile haberi.yok oturuodu beni bile gormedi ayrica ben evimize yakin olmadihim ve yasli biri gelirse nasi diyim huuylanirim burdada o huylanma duygusu icimden gecti.. umarim guzel bir sweydir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir