Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ölüyü Diri Görmek

Rüyada ölüyü diri görmek neye işaret eder?

Merhaba. Rüyamda, ölmüş erkek kardeşim ve babam toprak üzerinde yerde döşeğin üzerinde 2 metre arayla yatıyorlar. Kardeşim uykudan uyanmış ama ter içinde ve bana “abi terledim ama rahatladım, istersen sen de terle rahatlarsın” dedi. Ben onların ayak ucuna yakın ayakta duruyorum ve uyumak, terlemek istemedim. Babam ise uyanık bir şekilde sadece bizi izliyordu. Uzandıkları toprak kahverengi ve kuruydu ama diğer yerler ağaçlık yeşillikti. Rüyamı en kısa sürede yorumlarsanız çok sevindireceksiniz beni. Şimdiden teşekkürler. Saygılarımla. Osman kaan.

Kimden: Osman Kaan
Cinsiyetiniz: erkek
Yaşınız:26
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu, üzgün
Anahtar kelimeler: ölmüşü diri görmek, ölüyü canlı görülmesi,ölüyle konuşmak

Rüyada ölüyü diri görmek nasıl yorumlanır?

Osman merhaba, ölüyü canlı görmek, ölmüş birini diri görmek sık rastlanılan bir rüyadır ve rüyadaki kişi ile olan yakınlığınıza göre yorumlanır ve detaylı bilgi ölü rüya tabiri sayfasında bulunmaktadır.

Ölmüş babayı canlı görmek babanızdan aldığınız, sizi özel kılan değerleri simgelerken, vefat etmiş babayı gördüğünüzde bu aynı zamanda sahip olduğunuz özellikler için sevgili babanıza müteşekkir olduğunuzu, onu çok sevdiğinizi, özlediğinizi ifade eder.

Ölmüş erkek kardeşi diri görmek, yaşamın acımasız yönleri, rakipleri ile mücadelede kardeşinin desteğine gereksinim duyduğunu, onu çok özlediğini simgeler. Ölü abiyi, rahmetli biraderi canlı görmek genellikle kişinin maddi zorluklar çektiği dönemlerde sık görülmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ölü görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ölüyü Diri Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ölmüş dedenin ölmediğini görmek
Sürekli rüyalarımda vefat eden dedemin ölmediğini, tekrar evine geldiğini görüyorum, ona tam giderken rüyam sonlanıyor. Bunun manası nedir?

rüyada ölen bir kişinin seni sevmesi ve evlenmek istemesinin anlamı nedir lütfen çok acil yorumlarmısınız

Bir ekleme yapmak istiyorum.

Rüyada hem ölü baba, hemde rahmetli erkek kardeşi aynı anda canlı olarak görmeniz, reel hayatta önemli bir maddi sıkıntı yaşanan dönemden geçtiğinizi işaret etmektedir. Kardeşinizin “abi sende terle, rahatlarsın” demesi, sizin daha fazla çalışmanız, daha çok ter dökmeniz gerektiğini işaret edebilir.

27,08,2012 tarihinde 19 yaşında kızımı kaybettim . Ara ara rüyamda güzel olarak görüyordum . Ama dün mezarının üzerinde çıplak ve yanmış simsiyah bir şekilde gördüm ve sağ elinde bakır bardak sol göğsüne koymuş olarak gördüm ve çok korktum sıçrayarak uyandım ve sıçradığımda dudağım uçuklamıştı . Bunun anlamı nedir acil öğrenmek istiyorum
şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir