Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Birinin Ölüyü Kestiğini Görmek

Rüyada ölü kesilmesi ne demek?

Ben ölmüş ablamı gördüm rüyamda. Yemyeşil bir alanda piknikteyiz yanımda eşim ve bir ablam daha var. Ölmüş ablam elinde bıçakla bir şey kesiyor ya karpuz ya da ekmek emin değilim. Sonra yanımızdan üç tane iri yarı adamlar geçiyor hiç birini tanımıyorum. Birinin elinde 2 bıçak var Öteki ablamla tartışmaya başladılar ne bakıyorsun falan diye. O ara Adamlardan biri ölmüş ablamın yanına gidiyor elindeki bıçağı istiyor. Ablam tam vermek üzereyken bağırıyorum “hayır yapma” diye, oda direniyor vermemek için.

Sonra adam elinden zorla bıçağı alıyor, ölmüş ablamın boynunu kesiyor ve yüzüne çizikler atıyor bıçakla. Rüya böyle bitiyor.

Rüyada birinin ölüyü kestiğini görmek ne demek?

Rüyada ölmüş ablayı diri görmek genel anlamda yaşadığınız hasret ve ona özleminizi gösterir, aile sıcaklığına veya kendini emniyette hissetmek ihtiyacını ya da kendine yol gösterecek birisine gerek duyduğunuzu ifade eder. Rüyada ölen ablayı canlı görmek öte yandan yeni bir başlangıcı temsil edebilir, uyanık hayatınızda size mutluluk ve huzur getirecek bir şeye yeniden başlamayı temsil edebilir.

Yemyeşil alanda ailecek piknik yapmanız ise yukarıdaki açıklamayı teyit etmekte ve sevdiklerinle bir arada özlemini anlatmaktadır.

Rüyadaki adamın ölmüş ablanı kesmesi ise gerçek hayatınızda bazı korku, güvensizlik duygusu ya da endişeler yaşadığınızı ve bu yüzden hayatınızda bazı şeyleri yapmakta ya da bir şeylere adım atmaktan çekindiğinizi, içe kapanıp, insanlardan uzak durduğunuzu anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir