Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Omlet Görmek

Rüyada omlet görmek neye delalet eder?

Merhabalar, ben 19 yaşında üniversiteye giden bekar kızım, erkek arkadaşımla iyi giden bir ilişkim var. Rüyamda erkek arkadaşımın annesinin bizim öğrenci evine geldiğini ve ona kahvaltıda omlet yaptığımı gördüm, yaptığım omleti çok beğendi, sizce bu neye işarettir?

Rüyada omlet görmek yorumu

Handan selam, rüyanda erkek arkadaşının annesini görmüş olman aslında erkek arkadaşınla uzun soluklu bir ilişki yaşamak istediğini ve bilinçaltında bulunan onun ailesiyle yakın olmak arzusunu göstermektedir.

Rüyada omlet görmek kişinin yaşamında katılacağı bir yemeği işaret eder. Bir yemek davetine katılmak veya bir ziyafete davet edileceğinin işareti olarak kabul edilir. Omlet yapmak veya omlet pişirdiğini görmek rüya sahibinin geçmişte yaptığı bir yanlış seçim sonucu başarısız olması ya da hüsrana uğraması sonucu yaşadığının üzüntünün son bulacağına delalet eder. Omlet yemek uzun süredir rüya sahibinin içten içe yiyen bir sıkıntılı durumun sona ermesine ve feraha çıkmasına rivayet edilir. Öte yandan yemek rüya tabiri sayfasını da inceleyebilirsiniz.

“Rüyada Omlet Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tavada omlet ne demek?
Bir tane adam elinde bir tavada omletle başka bir adamin yanına gidiyordu hizla.
Goturdugu adam da yumurtanin sarisinin ortasina işaret parmagini batiriyordu. Yumurtayi goturen adam bir seylerden yakınıyordu sanki. Yorumunuz için şimdiden tesekkurler.

Rüyada omlet buluşma, konuşma, tanışma, yemek gibi sosyal ilişkileri temsil eder; rüyada omlet görmek ziyafete davet edileceğinizin işareti olarak kabul edilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir