Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Omuza Konan Renkli Kuş Görmek

Rüyada omuza konan renkli kuş ne demektir?

Merhaba; 21 yaşındayim, ruyamda dag gibi yuksek bir yerdeyim ve bir agac gorup yanina gidiyorum, agacin dallarinda duran kusa elimi uzatiyorum ve kus sag omzuma geliyor, daha sonra baska bir kus daha geliyor bu sefer sol omzuma konuyor ve bisiklet ile dagdan ova gibi duz bir yere iniyorum. İnerken ya da indikten sonra (tam hatirlayamiyorum) bir kus daha geliyor yine sag omzuma konuyor ve daha sonra ucuyor, yakin bir akrabami goruyorum bana kendisi icin teknolojik bir alet alacagini soyluyor ve fikrimi soruyor, anlamini bilmedigim bazi tabirler kullaniyor daha sonra benden bir seyler istiyor ve bisikletle inmeye devam ederken uyaniyorum, sizce tabiri ne olabilir?

Rüyada omuza konan renkli kuş görmek yorumu

Batuhan selam, rüyanız üzerinizdeki kısıtlamaları aşmak, gizli isteklerinizin gerçekleşmesi işareti olabilir. Bu rüya aynı zamanda uzun süredir beklediğiniz ve size bir proje ya da faaliyette lider rolü oynamanıza sebep olacak beklediğiniz bir haberi almaya delalet edebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada kuş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Omuza Konan Renkli Kuş Görmek” için 2 yanıt

Rüyada gri renkli kuş görmek ne demektir
Ben 29 yaşında evli iki çocuklu bir bayanım. Dün gece rüyamda gri renkte bir kuşun ayağında küçük bir cihaz getirip eşimin göğsüne bıraktığını gördüm ve bu cihazın bazı şeyler anlattığını gördüm ve eşimin onları duyduktan sonra çok etkisinde kaldığını gördüm
Bu rüyanın yorumunu yapabilir misiniz lütfen?

Rüyanız çok özel, alışılmadık, inanılmaz güzel bilgiler vermekte. Keşke rüyanızı rüya gönder sayfasında, hakkınızda detaylı bilgi vererek gönderseydiniz.
Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder.
Rüyada yere konan kuş, kuşların yere konduğunu görmek Sizin için bir deneyimin muhasebesini yapmanızı işaret eder. Yaşadığınız olayın hayatınıza kattığı değerleri iyice anlamanız gerektiğini belirtir.
Bana göre kuşun cihaz getirmiş olması eşinizin yaşamında ( doğal olarak sizin de)bir güzel gelişmeyi aydınlanmayı, aradığınız bir cevabı bulmayı işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir