Kategoriler
Sayılar

Rüyada On Beş Görmek

Rüyada on beş görmek neye alamettir?

Hocam, rüyamda ilk önce dişlerimden rahatsızlık duyuyor gibi olup aynanın karşısına geçiyorum. Sonra bir bir bir derken rüyamda bakıyorum 15 tane dişim kalmış ve kanları yere lavaboya tükürüyorum. Bir azı dişimin içini boş görüyorum ve başka bir azı dişimin de kendi sallandığını görüyorum ve ben kolayca çekiyorum. Sonra bir rahatlama oluyor, dişlerimi söktükten sonra diş etlerini dişlerimle koparıp atıyorum ve rahatladığımı hissediyorum.

Sonra birden evimizin içinde salona bakarken burada yılan olsaydı Allah korusun diye düşünürken birde sarı yılan beliriyor ve uzunluğu bana küçük geliyor ve sanki kafası yerde gibi düşünüyorum, sonra bunu yakalamaya çalışıyoruz ve mutfakta ankastrenin içine girmiş oluyor, bulamıyoruz sonra havuzda arkadaşımı sokmuş oluyor, ben görmüyorum ve arkadaşımda hastanede muayene olduğunu, geçtiğini söylüyor. Yorumlar mısınız lütfen? korkuyorum. Rüyada diş sökmek neye yorulur açıklar mısınız?

Kimden: Orhan
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:18
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: korkulu
Anahtar kelimeler: rüyada diş sökmek, diş eti görmek , sarı yılan görmek.

Rüyada on beş sayısı görmek yorumu

Orhan selam. Rüyada diş dökülmesi gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Detaylı bilgi için bakınız Rüyada diş görmek sayfası. Rüyada diş düşmesi aynı zamanda kötü bir haber almak işareti olabileceği gibi, kötü bir sağlık durumu hakkındaki korkularınızın gerçeğe dönüşebileceğini de gösterebilir.

Rüyada sarı yılan görmek hastalık, sağlık sorunlarına işaret eder. Sizi sağlığınız konusunda dikkatli olmaya davet etmektedir.  Aynı rüyada hem diş çekmek hem sarı yılan olunca sağlık konusunda endişeleriniz ön plana çıkmaktadır.

Rüyada on beş sayısı görmek sabırsızlık sembolüdür, hemen büyümek, bir şeyin anında başarmak, amaca kısa yoldan varmak arzusunu temsil ederken rüyada 15 aynı zamanda bu konuda dikkatli olmak gerektiğini aksi takdirde zor koşullarda bir dağılmayı, başarısızlığı, hayal kırıklığını işaret eder.

“Rüyada On Beş Görmek” için bir yanıt

Ruyamda tanimadigim bir erkek benim bedenime girmek istedi annemde vardi soz verdi geri cikacagina, tam tamam dedim annem dedi ki ALlah in ve peygamberimizin huzurunda ona soz versin dedi, Aynini dedim yok oyle soz veremem dedi, Bende olmaz dedim ve o ara onbes sayisini duydum uyandim korkarak. yorum gelirse cok mutlu olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir