Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ön Dişin Sallanması Ve Düşmesi

Rüyada ön dişin sallanması ve düşmesi neye delalet eder?

Merhabalar, ben rüyamda ön sol dişimin yanındaki dişin sallandığını ve kendimin sallayarak çektiğimi gördüm. Ama dişim sapa sağlam, sonra dişimi anneme gösteriyorum. Diyorum ki “anne bak bir şey yok” ve dişi koku implant diş gibi sağlam ve temiz duruyor. Daha sonra annem ve kardeşlerim beni doktora götürüyor, ben de farkına varıyorum ki diş yerine girmiş yine. Ben şu an esimle ayrılmak üzereyim, acaba bu durumla alakalı bir rüya olabilir mi? Ve tabirini rica ediyorum. Allah razı olsun sizden.

Rüyada ön dişin sallanması ve düşmesi tabiri

Arzu selam, diş rüyaları dünyanın her yerinde, tüm toplumlarda makbul değildir, sıkıntıya yorulur. Ancak ne mutlu ki senin rüyan hakkında çok iyi şeylere işaret etmekte, şu anda bazı sıkıntılar yaşadığını ancak aniden gelişecek (belki de haberin olmadan meydana gelecek) bazı şeyler sonun tüm bu sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada dişin sallanması gerçek yaşamda ilk başta sizi ürküten değişimin artık zamanı geldiğini, buna değişime karşı koymaya çalışmanın anlamsız olduğunu ve başta endişe duymanıza karşılık zamanla bu değişikliğin sizin için hayırlı olduğunu anlayacağınızı gösterir. Rüyada dişin düşmesi veya dişinin düştüğünü görmek gerçek yaşamınızda ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Diş düşmesi, aynı zamanda kötü bir haber almak işareti olabileceği gibi, kötü bir sağlık durumu hakkındaki korkularınızın gerçeğe dönüşebileceğini de gösterebilir. Diş konusunda daha geniş bilgiyi rüyada diş görmek sayfasında bulabilirsin.

“Rüyada Ön Dişin Sallanması Ve Düşmesi” için bir yanıt

Rüyamda ön dişlermin ikiside sallanıyor birini çıkarmaya uğraşıyoruz ve biri kırık oluyor ne anlama gelir. (Eşimle aramiz kötü yaptığı hatadan ötürü kırgın kızgın ve ofkeliyin ayrılığın eşiğinden döndük affettim)bununla bağlantılı olabilirmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir