Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Dişin Düşmesi

Rüyada ön dişinin düşmesi neye işaret eder?

Ben 32 yaşındayım, evlıyim, 12 yaşinda oglum var, rüyamda kayınvalidemin evindeyim, bir akrabamızın nişanı için oradaymışız. Yanımda eşim, kendi annem, babam, ölmüş olan kayınpederim, herkes var. Odada yalnız iken benim ön sol dişim sallanıyor, elimle alıp koparıyorum, acı hssetmiyorum hiç, sağ ön dişimde kopmak üzere sallanıyor ama cok üzülmüyorum, bir anlık bir korktum sadece, “doktora giderim, yaptırırım” diyorum ama nişanda var, oraya nasıl gidecem diye üzülüyorum. Daha cok oraya gitmeyı cok istiyorum ama “orada bu halde dişsiz nasıl dururum” dıyorum, birde diş doktorundan korkum var oda aklıma geliyor, korkuyorum.

Sonra ağlamaya başliyorum gizlice, daha sonra “ben gidemem” diyorum, annemlere “siz gidin” diyorum, onlarda “bir şey olmaz, gelirsin, konuşmazsın, ağzını acmazsın” diyorlar, ben ısrarla “hayır gelmem” diyerek ağlıyorum, bu aradada ağzımı sağ tarafa kaymış gördüm, dişlerimle beraber sankı sol ön dişim kopan dişim yani sağ tarafdakı dişerin yerinde gibiydi aynaya baktıgımda, sonra doktora gider yaptirim diyorum cok önemli degil diyorum ben o kalabalıgın içine o an o şekilde cıkamam diye üzülüyorum çaresi var diyorum, dişim kopsada yerine gelir dıyorum, o nişana gidemeyecegim diye daha cok üzülüyorum, aynaya bakıyorum bu halle kımsenın karşisina cıkmam dıyorum, annemlere hazırlan hadı süslen gidelim diyorlar bana ama gitmıyorum.

Rüyamda daha sonra sol bileğim kesiliyor, kazayla sanırım tam hatırlamıyorum ama orasını, sanırım bıçakla kesiliyor, üzerine düşüyorum galıba, bıçakla kesiyorum, yine ağlıyorum kanı durdurmaya calişiyoruz, herkes bir anda yanıma geliyor, bir telaşla daha sonra annemler hastaneye götürücekler beni, ondan sonrasında uyanıyorum,

Rüyamın cogu kısmını yanlızken yaşiyorum, dişimin kopma anının aglama anımı kendi kendime içimden bir şey olmaz daha sonra doktora giderim yaptirim dememi bunda bir şey yok diyorum ama o nişana gitmeyi de cok istememi ben en cok üzen olayın o olması bu rüya beni cok etkiledi cok merak ediyorum inşallah kötü şeyler degildir diye umut ediyorum yorumlarsanız sevinirim

Rüyada dişin düşmesi nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanızda birden fazla olay geçmekte ve benzer şekilde bir çok unsur bulunmakta ancak ana tema dişinizin sallanması, onu koparmanız ve bilek kesilmesi olup;

Rüyada diş oynaması, dişlerinin oynadığını görmek hastalığa işarettir. Rüyada dişin düşmesi veya dişin düştüğünü görmek ilgi alanlarınıza yönelik hedeflerinize ulaşmak için yetersizlik duygusu içinde olduğunuzu simgeler. Kötü bir haber almak veya kötü bir sağlık durumu hakkındaki korkularınız buna neden olabilir. Hemen içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirip, hedeflerinize erişme konusunda kendine güven eksikliği, yetersizlik duygusu çekiyorsanız ya bu durumu atlatmak için çareler aramalı ya da hedeflerinizi gözden geçirmelisiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyanın ikinci bölümünde bileğinizin kesildiğini görmeniz ise sizin düşünce, duygu ve fikirlerinizi karşı tarafa aktaramadığını veya diğer insanların sizi anlamakta zorluk çektiğini anlatır. Bu rüya aynı zamanda sizin kaderine küsmüş ve yalnızlık duygularına kapıldığınızı ifade edebilir. Rüyanın unsurları: sallanan diş, diş sallanması, diş koparmak, ön diş, nişana gitmek, sol bilek, kesik bilek, bileği kesilmek.

“Rüyada Dişin Düşmesi” için 4 yanıt

Rüyada dişlerinin çarpık olduğunu görmek
Rüyamda üst ve alt ön dişlerimin birbiri üstüne gelip yamulduğunu çarpık olduğunu gördüm, o kadar inandırıcıydı ki sabah kontrol ettim yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada ön dişinin çıktığını görmek
Ben rüyamda üst-ön dişlerimden birinin çıktığını ve ardından aynı yerden bir diş daha çıktığını gördüm. Damak şeklindeydi ilk çıkan. Yorumlar mısınız? Teşekkür ederim.

Rüyada ön dişleri ayrık görmek
Ben rüyamda 2 ön dişimi ayrık ayrık gördüm, acaba bu ne demek ki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir