Kategoriler
Sayılar

Rüyada On Dört Görmek

Rüyada on dört görmek neye çıkar?

Bugün çok kötü bir rüya gördüm ve uykumdan korkuyla uyandım. Rüyamda balkondan yanımızdaki futbol sahasında top oynayan çocukları seyrediyoruz, yanımda annem ve küçük erkek kardeşim de var. Kardeşim “abla ne olur, biz de sahaya gidelim, maçı yakında görelim” diyor, annem de “oturun oturduğunuz yerde, bakın buradan ne güzel görünüyor” dedi.

O anda sanki makineli tüfek gibi bir ses duydum ve korkunç bir acı hissettim. Rüyamda hastanede olduğumuz gördüm, vücudumdan tam 14 tane mermi çıkarmışlar, birisi ateş etmiş. Bu neye işarettir? 15 yaşında öğrenci kızım.

Rüyada on dört görmek tabiri

Selda merhaba, rüyada balkonda olduğunu görmek karamsarlığa kapılmamak gerektiğini simgelerken aynı zamanda arınıp, eski duygu ve düşünceleri terk edip, yaşama pozitif bakmaya başlayarak hedeflerinize kaldığınız yerden ilerlemeye devam edeceğinizi ifade ederi bakınız rüyada balkon görmek sayfası.

Rüyada futbol maçı izlemek Yüksekten sözler atan, palavra sıkan bir arkadaşınızla veya dostunuzla çıkacağınız bir yolun sizi toplumdan uzaklaştıracağına işaret eder. Rüyada mermi yemek veya mermiyle vurulmak ihanet ya da başarısızlık simgesidir. İş yaşamında bir başarısızlık veya yenilgi ya da çevrenizdeki güvendiğiniz birisi tarafından ihanete uğramak manası taşır. Mermilerin 14 tane olması ise hedeflerine doğru odaklanmak gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada on dört görmek beklenmeyen, ihtiyaçları sürekli değişen koşullara uyum sağlamak anlamına gelir. Rüyada 14 sayısı ayrıca aşırı müsamaha sembolü olup arzuları işaret eder, daha kararlı olmak ve çıkarlarını korumak, hedeflerinize odaklanmak gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir