Kategoriler
Sayılar

Rüyada On İki Görmek

Rüyada on iki sayısı neye işarettir?

Rüyada yağmur yağıyordu, çok fazla yağıyordu, bulunduğum yerde taksiye binmeseydim boğulacaktım suda, taksi geldi, ticari taksiye bindim, gelmeseydi taksi boğulacaktım o yerde, taksiye binince şoför bana 12 sayısı söyledi,  lütfen bana cevap verin sevgi ve saygılarımla.

Rüyada 12 görmek yorumu

Hakan merhaba,

Rüyada yağmur görmek iyidir, bereket ve helal kazançta artış gösterir. Bakınız yağmur rüya tabiri sayfası.

Rüyanızda taksi görmeniz gerçek hayatınızda, yaşamınızın kontrolünü başkasına ya da başkalarına bıraktığınızı, hayatını onların kontrol ettiğini temsil ederken taksiye binmek ise hayatınızdaki bazı olayların sizin isteğiniz dışında geliştiğini ve bunun hoşunuza gitmediğini anlatmaktadır.

Rüyada on iki sayısı manevi gücü ve ilahi mükemmelliği işaret eder. Rüyada 12 sayısı ayrıca devir ve tekrarlamayı temsil eder

“Rüyada On İki Görmek” için 3 yanıt

ruyamda bır kısı ıle konusuyorum fakat yuzunu tanımıyorum, ona samımı bır muhabbet ıle 12 nısan da degıl de 12 mayıs da olur dıyorum. cevap verırsenız saygı duyarım ıyı gunler.

rüyamda onikiz gördüm bir kadının 12 tane erkek bebeği vardı ve bebekler kötü durumdaydı hasta gibilerdi ne gibi bi manası olabilir bunun ?

Merhaba ruyada vefat eden annemi gordum teyzem kizina telefonda size 12 adet gelinlik gondericem dedi ama telefonda konusulan kelime qayet acik anlasiliyor duydum 12 adet gelinlik gondericem ne anlama geliyor lutfen cvb yazarsaniz sevnirim….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir