Kategoriler
Sayılar

Rüyada On Sekiz Görmek

Rüyada on sekiz neye delalet eder?

Rüyamda çalıştığım şirkette personele yılbaşı hediye sepetleri dağıtılıyor ve bana da bir sepet veriliyor. Ancak rüyada sepetin içindeki 2010 takvimi dikkatimi çekiyor. Takvime bakıyorum ve 2016 Ocak ayında tüm günlerde 18 yazdığını görüyorum. Bunun manası nedir?

Rüyada on sekiz görmek yorumu

Bade selam, rüyada hediye aldığını görmek kişinin hem aşk hayatında hem de iş hayatında şanslı ve mutlu olacağınız bir döneme girdiğini gösterir. Bu dönemi iyi değerlendirmeli, imkanları ve kaynakları güzel kullanıp, mutluluğun tadını çıkarmalısınız olarak tabir edilir, bakınız rüyada hediye görmek tabiri.

Rüyada takvim görülmesi zamanın hızlı geçtiğini gösterir, kişinin olayların hızına ayak uydurmakta zorlandığını ifade eder. Ayrıca bazı özel olayların, büyük pişmanlıkların veya önemli tarihlerin hatırlatıcısı da olabilir. Bu konuda takvim rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Rüyada on sekiz sayısı görmek materyalizm ve maneviyat arasında çatışmayı simgeler. Rüyada 18 ayrıca ihanet, aldatma, yalan, bencillik konularında uyarı verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir